Kolejne zwolnienie w TVP! Przez tę zmianę może ucierpieć Polska na Eurowizji 2016

Mikołaj Dobrowolski zwolniony z TVP

Mikołaj Dobrowolski zwolniony z TVP

Mikołaj Dobrowolski zwolniony z TVP

Zwolnień w TVP ciąg dalszy. Po Hannie Lis, Piotrze Kraśko i Beacie Tadli z pracą w Telewizji Publicznej pożegnał się Mikołaj Dobrowolski, dotychczasowy szef polskiej delegacji eurowizyjnej. Powodem zwolnienia jest zmiana struktury redakcji rozrywki TVP.

Dobrowolski miał ogromny wpływ na powrót Polski na Eurowizję. Serwis eurowizja.org informuje, że ostatnie sukcesy naszych reprezentantów (czyli awans do finału konkursu) – Donatana i Cleo oraz Moniki Kuszyńskiej – to między innymi jego zasługa.

Zobacz: Kto z Polski na Eurowizję 2016? Internauci wybrali faworytów

Zwolnienia w TVP: Mikołaj Dobrowolski

Zwolnienia w TVP: Mikołaj Dobrowolski

Kto wybierze polską piosenkę na Eurowizję 2016?

Mikołaja Dobrowolskiego w TVP zastąpi Ewa Nowicka, dotychczasowy wydawca programów w telewizji Republika. Najprawdopodobniej nową szefową delegacji Polski na Eurowizję 2016 zostanie Zuzanna Łapicka-Olbrychska, która została zdegradowana z funkcji szefowej redakcji rozrywki i oprawy TVP1 do roli sekretarza redakcji.

Ewa Nowicka zastąpi Mikołaja Dobrowolskiego w TVP

Ewa Nowicka zastąpi Mikołaja Dobrowolskiego w TVP (fot. Facebook)

Polska na Eurowizji 2016 – kiedy poznamy polskiego reprezentanta?

Ostatnie doniesienia z korytarzy TVP sugerowały, że polska piosenka na Eurowizję 2016 była w trakcie wyborów. Czy zmiany w strukturach wpłyną na ostateczną decyzję stacji? Polskiego reprezentanta na konkurs w Szwecji poznamy pod koniec lutego. Przypomnijmy, że w gronie faworytów są Michał Szpak, Stashka i Agnieszka Twardowska.

Zobacz: Wybrano 250 najważniejszych piosenek z Eurowizji. Aż cztery są z Polski. Edyta Górniak, Cleo, Monika Kuszyńska i… Spore zaskoczenie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×