Michał Żurawski o trudnym dzieciństwie i małżeństwie. „Byłem przekonany, że nigdy się nie ożenię…”

Michał Żurawski

Michał Żurawski opowiedział o swoim trudnym dzieciństwie i małżeństwie

Michał Żurawski pokazał ostatnio swojego brata Piotra Żurawskiego, który również jest aktorem teatralnym i serialowym. Obaj nie poszli w ślady taty, Janusza Żurawskiego, który jest zapaśnikiem.

Aktor nie ukrywa, że w młodości miał trudne relacje z rodzicami, dlatego uciekł z rodzinnego Śląska na studia do Warszawy. W Warszawie trochę się wyszalał, w międzyczasie urodziło mu się dziecko. Z jego mamą do tej pory ma dobry kontakt.

Jednak kiedy poznał Romę Gąsiorowską zaczął marzyć o ustatkowaniu się. Decyzja o ślubie zapadła po kilku miesiącach wspólnego mieszkania. Aktorka sama to zaproponowała.

Byłem przekonany, że nigdy się nie ożenię. Myślałem, że będę wolnym strzelcem do końca życia, bon vivantem skupionym na sobie, zabawie i przyjemnościach – powiedział w magazynie Party

W 2010 wzięli ślub. Może ciężko w to uwierzyć, bo zazwyczaj faceci nie płaczą, ale Michał płakał podczas składania przysięgi.

Gdy ktoś tak jak ja pochodzi z rozbitej rodziny, to nie chce powielać błędów rodziców. Dlatego staram się brać przykład raczej z dziadków. Podziwiam ich za to, że pod koniec życia potrafili jeszcze wziąć się za ręce i powiedzieć sobie, że nie zamieniliby wspólnych lat na nic innego

Czy ojciec aktorów, Janusz nie marzył o tym żeby chłopcy uprawiali zapasy?

W zasadzie wybór należał do nich. Trenując zaprosiłem Michała na parę treningów, doszedł do wniosku, że jest to za ciężki sport, odpuścił

Michał jednak pamięta to trochę inaczej

Zabrał mnie jak miałem z 4 czy 5 lat na trening zapaśniczy. Uciekłem bodajże z trzeciego. Sport dużo mi dał w życiu, będąc aktorem widzę jakie są z tego korzyści. Dyscyplina itd.

Po latach Michał i Piotr jak widać było w programie Dzień Dobry TVN mają ze sobą świetne relacje. Wiedzieliście, że faworyt Azja Express ma również brata aktora?

Zobacz: Michał Żurawski ma bardzo znanego brata. Z pewnością już go gdzieś widzieliście…

Michał, Piotr i Janusz Żurawscy

Michał, Piotr i Janusz Żurawscy


Brat Michała Żurawskiego. Kim jest? Zdjęcia 2016

Brat Michała Żurawskiego. Kim jest? Zdjęcia 2016

Michał, Piotr i Janusz Żurawscy wychodzą z Dzień Dobry TVN

Michał, Piotr i Janusz Żurawscy wychodzą z Dzień Dobry TVN

Piotr Żurawski kto to. Kim jest brat Michała Żurawskiego? Zdjęcia z bratem 2016

Piotr Żurawski kto to. Kim jest brat Michała Żurawskiego? Zdjęcia z bratem 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×