Szukaj

Ksiądz poniżył Michała Szpaka na oczach jego znajomych! Chciał zrobić z niego pośmiewisko!

Michał Szpak religia

Michał Szpak religia

Michał Szpak poniżony przed własną komunią

Michał Szpak miał nie zostać dopuszczony do pierwszej komunii świętej przez swój wizerunek. Ksiądz poniżył go wśród kolegów. Co mu powiedział? Traumatyczne wspomnienia artysty.

Jak ksiądz poniżył Michała Szpaka?

Michał Szpak nie był rozpieszczany przez życie, ale mimo to wyrósł na artystę o niezwykłej wrażliwości i otwartości. Fani uwielbiają go za naturalność, szczerość i ogromną empatię, doceniają także barwny styl wokalisty i dążenie do tego, by zawsze być sobą. Okazuje się jednak, że nie wszyscy są tak otwarci. W przeszłości Michała spotkała nieprzyjemność z najmniej oczekiwanej strony. Uwziął się na niego… ksiądz.

Artysta niemal nie został dopuszczony do pierwszej komunii świętej. Wszystko przez… kosmyk włosów.

Dość traumatyczne mam przeżycia związane z Kościołem z racji tego, że w momencie kiedy brałem pierwszą komunię, to miałem krótkie włosy i takiego loczka opuszczonego do pasa. Ksiądz powiedział, że nie dopuści mnie do komunii, jeśli tego nie zetnę. Na szczęście nad tym wszystkim czuwała moja mama, ale dla mnie to było traumatyczne przeżycie, że jednak gdzieś tam to społeczeństwo nasze jest piętnowane przez ludzi, którzy w ogóle nie powinni oceniać

Nie był to niestety jedyny raz, kiedy Michała spotkały nieprzyjemności w kontakcie z księdzem. Jak wyznał wokalista, zdarzyło mu się usłyszeć, że jest satanistą. Wszystko przez jego tatuaż w kształcie krzyża, który przez księdza został uznany za dowód na to, że Szpak czci Szatana:

Druga sytuacja była dla mnie przedziwną sytuacją. Śpiewałem kolędy w kościele, w katedrze i ksiądz powiedział, że jestem satanistą, bo mam wytatuowany krzyż do góry nogami, gdzie nie miał świadomości, jakie ten krzyż ma dla mnie znaczenie – skwitował gorzko

A podobno w kościele rządzi tolerancja, zrozumienie i miłość do bliźniego…

Edyta Górniak, Michał Szpak, Michał Wiśniewski… Gigantyczne wynagrodzenie dla gwiazd w Sylwestra! Opublikowano pełny ranking!

Nieznane zdjęcie Michała Szpaka zrobiło furorę w internecie! Ma krótkie włosy i zwykłe ciuchy!

Instagram Michała Szpaka eksplodował! Nagie zdjęcia prosto z łóżka już krążą po sieci! Ale ciało!


Michał Szpak pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Michał Szpak pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Michał Szpak w niebieskim płaszczu w Dzień Dobry TVN

Michał Szpak w niebieskim płaszczu w Dzień Dobry TVN

Michał Szpak promuje swoją płytę winylową

Michał Szpak promuje swoją płytę winylową

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×