Szukaj

Co Michał Szpak je, że w ogóle nie tyje? Taka dieta to jedno wielkie szaleństwo

Michał Szpak ma bardzo prostą dietę. Co je, żeby zachować smukłą sylwetkę? Na jego talerzu ląduje to, o czym niektórzy mogą jedynie pomarzyć…

Michał Szpak jest często określany jako jeden z najbarwniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. Jego kariera rozpoczęła się od występu w popularnym, telewizyjnym talent show X-Factor. Mimo tego, że nie udało mu się wygrać, gdyż zajął drugie miejsce, to jednak świetnie wykorzystał daną mu przez widzów szansę. W 2016 roku reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji, zajmując w finałowym koncercie ósme miejsce. Wciąż aktywnie udziela się w telewizji, jak i na scenie.

Siostra Michała Szpaka nie może wrócić do Polski

Marlena Szpak to śpiewaczka operowa, a prywatnie siostra Michała, która od wielu lat mieszka we Włoszech. Szerszej publiczności dała się poznać w programie The Voice of Poland. Podczas show pomagała swojemu bratu przygotowywać uczestników do wystąpień w odcinkach na żywo. Obecnie przebywa na obowiązkowej kwarantannie za granicą, w związku ze światową pandemią koronawirusa. Niestety jest w miejscu, które obecnie stanowi największe skupisko chorych. Całą sytuacją jest ogromnie przejęta i na swoim Instagramie umieszcza co chwilę relacje.

Marlena bardzo przestrzega wszystkich narzuconych restrykcji. W ograniczonym kontakcie ze światem zewnętrznym pozostaje już kilkanaście dni. Z utęsknieniem czeka, aż będzie mogła bez obaw wyjść na spacer po mieście. Jednak nie zamierza wracać do kraju, gdyż jest rozsądna i nie chce narażać innych. Według niej szybciej zarazi się w podróży samolotem, niż spacerując po włoskich uliczkach.

Michał Szpak: dieta podczas kwarantanny

Michał Szpak, tak jak jego siostra, również jest na kwarantannie. Jednak miejsce jej odbywania jest w Polsce. Sprawę traktuje niezwykle poważnie i nie opuszcza domu. Mimo tego nie daje się zwariować i od czasu do czasu pozwala sobie na małe szaleństwo w postaci pysznych przekąsek.

Na swoim Instagramie pochwalił się, co miał okazję ostatnio zjeść na deser. Sporo tu kalorii! Widać, że Michał nie boi się przytyć. Już kiedyś zdradził nam, że jego dieta to tak naprawdę to, z czego muszą rezygnować inni:

Jestem na diecie: zżeram kilogramy słodyczy i mięsa.

Dzień rozpusty wygląda u niego naprawdę smacznie. Na zdjęciu widzimy 3 pyszne pączki z budyniem i dżemem oraz inną słodką bułkę. Do picia jest pomarańczowy sok oraz kawa. Wydaje się, że jest to zamówienie z dostawą do domu. Czy to prezent od którejś z fanek?


Michał Szpak i Norbert Dąbek

Michał Szpak i Norbert Dąbek

Michał Szpak - zniekształcona twarz

Michał Szpak - zniekształcona twarz

Marlena Szpak i Michał Szpak

Marlena Szpak i Michał Szpak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×