Dlaczego Karolina Gilon nie trafiła do finału Top Model 5? Michał Piróg wytyka jej brak konsekwencji w diecie. Odpowiedziała

Michał Piróg o Karolinie Gilon

Michał Piróg o Karolinie Gilon

Dlaczego Karolina Gilon odpadła z Top Model 5?

Wczorajszy odcinek Top Model 5 należał do wyjątkowo emocjonujących. Po tygodniach ciężkiej walki piątka najlepszych uczestników musiała zmierzyć się z ostatnimi zadaniami przed wielkim finałem – pokazami mody oraz sesją zdjęciową. To jak sobie poradzili zadecydowało o tym, kto za tydzień powalczy o 100 tysięcy złotych, sesję okładkową Glamour i kontrakt z agencją modelek. Chociaż każdy uczestnik dał z siebie 100%, jurorzy musieli wybrać zwycięską trójkę. Po długiej naradzie zadecydowali, że do wielkiego finału przeszli Jakob Kosel, Rade Pestka i Karolina Pisarek. Z programem zaś pożegnali się Karolina Gilon i Magda Kolesnikow.

Dużym zaskoczeniem było odejście Karoliny. Modelka od początku radziła sobie świetnie i była ulubienicą widzów. Sporym mankamentem okazało się jej zbyt krągłe ciało i liczne tatuaże. W dzisiejszym odcinku Dzień Dobry TVN pojawiły się obie przegrane uczestniczki oraz Michał Piróg. Gospodarz show zdradził, co wpłynęło na taką, a nie inną decyzję jurorów.

Myślę, że w przypadku Karoliny i Magdy zadecydowała kwestia obiekcji, którą jurorzy mieli od samego początku, ale co jest dziwne – do finału weszły dwie inne osoby, do których też mieli obiekcje. To jest trochę loteria. W przypadku Karoliny było widać dysproporcję między nią a modelkami w Wietnamie.

Po tych słowach na komentarz zdobyła się sama Karolina. Ku zaskoczeniu modelka nie zdecydowała się bronić, tylko postanowiła obrócić sytuacją w żart:

Oj tam, kilka pączków więcej. Ja sobie zdaję sprawę, że nie jestem chodzącym wieszaczkiem, zdaję sobie sprawę z moich mankamentów, ale każdemu z uczestników można wiele zarzucić.

Trzeba było nie jeść tych pączków – dodał Michał

Myślicie, że to właśnie te kilka dodatkowych centymetrów w biodrach zaważyło na tym, że Karolina pożegnała się z programem? Zgadzacie się z decyzją jurorów?

Zobacz: Top Model 5. Wiemy, kto powalczy o zwycięstwo w wielkim finale!

karolina gilon nago sesja z robakami


Komentarze

  • Gość pisze:

    Akurat niektorym to bez roznicy ake co to za zona co nie je paczkow nie kopie pilki i nie spi w niedziele do poludnia a dzieci mleko tez chca z czegos pic za nastepne 30lat

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×