Służąca Michaela Jacksona zszokowała świat. Ujawniła wyuzdane łóżkowe sekrety Króla Popu

Michael Jackson

Michael Jackson

Lisa Marie Presley przygotowuje się do wydania książki o Michaelu Jacksonie. Nie wszystkim to się jednak podoba. Zobacz, co na temat publikacji ukazuje się w zagranicznej prasie.

Lisa Marie Presley była żoną Michaela Jacksona. Ich małżeństwo przetrwało niecałe dwa lata. Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że między małżonkami nie było miłości, a Król Popu chciał jedynie zgarnąć prawa autorskie do twórczości Elvisa Presleya.

Czy książka Lisy Marie raz na zawsze zakończy te spekulacje? Żona Jacksona, jak informuje gazeta Metro, podpisała kontrakt z Gallery Books, na wydanie wspomnianej publikacji. Zyskać na niej może nawet cztery miliony dolarów. Dlaczego? Wszystko przez intymne szczegóły z jej małżeństwa z Michaelem, które mają się w niej znaleźć.

Michael Jackson i Lisa Marie Presley nie byli szczęśliwi?

Kiedy wiadomość o tym, że Lisa wydaje książkę przedostała się do mediów, zaczęły się pojawiać głosy, że kobieta kłamie. Tak twierdzi Adrian McManus, pokojówka, która pracowała na ranczu Jacksona. To właśnie ona przyznała, że małżeństwo Lisy Marie i Michaela było jedynie na pokaz, a oni wcale nie byli ze sobą blisko:

Nigdy nie widziałam, żeby się całowali – przyznała kobieta.

Jackson, chcąc żeby tajemnica się nie wydała, pozory zachowywał nawet przed personelem. Jak zdradziła Adrian, właśnie dlatego decydował się wrzucać biustonosze żony pod łóżko. Wyznała także, że pod nieobecność żony, Królowi Popu zdarzało się zapraszać do siebie małych chłopców:

Przez jego sypialnię przewinęły się tłumy dzieci. Nie chciałam nawet wiedzieć, co tam się działo, a działo się sporo – wyznała.

Czy wyznanie to wpłynie na wiarygodność książki? Czas pokaże. Pewne jest jednak, że to nie pierwszy raz, kiedy pojawiają się głosy, że artysta lubił towarzystwo młodszych chłopców. Michael Jackson od wielu lat mierzył się z zarzutami o molestowanie i szereg nadużyć o charakterze seksualnym. W 2005 roku przez sąd został jednak oczyszczony z tych zarzutów.

Zobacz: Zapomniana córka Elvisa Presleya pokazała się publicznie. Tak źle jeszcze nie wyglądała

Zobacz: Michael Jackson najbogatszym nieżyjącym artystą na świecie! Zarobił więcej niż Marilyn Monroe i Elvis Presley razem wzięci!

Zobacz: To, co się stało z ciałem Michaela Jacksona budzi kontrowersje. Jak król popu wyglądał po śmierci?


All-ONS_1063661892-Michael_Jackson_Lisa_Marie_Preslay

MICHAEL JACKSON ET LISA-MARIE PRESLEY A CANNES DANS LA RUE SE BALADENT MAIN DANS LA MAIN TOUS LES DEUX PORTENT UN CHAPEAU,JACKSON MICHAEL PORTE DES LUNETTES DE SOLEIL "PLEIN PIED" ENTOURES DE GARDES DU CORPS

Lisa Marie Presley i Michael Jackson byli małżeństwem przez dwa lata

Lisa Marie Presley i Michael Jackson byli małżeństwem przez dwa lata

Michael Jackson Jackson - The King Of Pop Dead At 50

MICHAEL JACKSON & HIS WIFE LISA MARIE PRESLEY.AT NEVERLAND RANCH IN CALIFORNIA..HE OPENED THE RANCH TO HUNDREDS OF CHILDREN SUPPORTED BY HIS CHARITY ''WORLD CHILDREN''.CREDIT: ALL ACTION/IPOL/GLOBE PHOTOS, INC.1193AA.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×