Szukaj

Gazeta twierdzi, że Meghan jest w ciąży i ukrywa się w Meksyku. Paparazzi udało się jej zrobić nowe zdjęcia. Mamy je

Meghan Markle

Meghan Markle

Jak podaje jeden z tabloidów, Meghan Markle nie tylko spodziewa się dziecka, ale postanowiła wyjechać do Meksyku. Na pewno? Nowe zdjęcia paparazzi dowodzą czegoś zupełnie innego.

Meghan Markle nigdy nie była ulubienicą ani rodziny królewskiej, ani prasy. Gdy była z mężem w Wielkiej Brytanii tabloidy dosłownie nie dawały jej spokoju. Nie było dnia, aby w prasie nie pojawiały się kolejne rewelacje na jej temat. Była bohaterką wielu skandali, a prasa przypisywała jej mnóstwo romansów, oraz to, że ma na swoim koncie co najmniej kilka spektakularnych romansów. Miała także bardzo skutecznie odsuwać wnuka królowej Elżbiety II od pozostałych członków rodziny królewskiej. Pogorszeniu miały ulec zwłaszcza relacje z jego bratem – Williamem i bratową – Kate.

Małżonkowie mieli dość ciągłego bycia na świeczniku i życia pod ostrzałem obiektywów. Zdecydowali się na bardzo poważny krok. Zrezygnowali ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej i postanowili rozpocząć życie na własnych rachunek w Stanach Zjednoczonych. Myśleli, że chociaż na chwilę uda im się odciąć od prasy. Nic bardziej mylnego, właśnie po tym zdecydowanym kroku media zaczęły interesować się nimi jeszcze bardziej. Teraz prasa donosi o kolejnych rewolucjach w ich życiu.

Meghan Markle ukrywa się w Meksyku

Od co najmniej kilku miesięcy tabloidy informują, że księżna Sussexu i jej mąż spodziewają się drugiego dziecka. Na dowód tego publikują kolejne zdjęcia, na których doszukują się zaokrąglonego brzuszka. W ciągu ostatnich dwóch tygodni plotki te bardzo mocno się nasiliły. Magazyn New Idea donosi, że między ciężarną Meghan i Harrym doszło do karczemnej awantury.

Przyszli rodzice mieli pokłócić się o wybory prezydenckie. Meghan chciała podobno bardziej zaangażować się w kampanię, jej mąż wyraził zdecydowany sprzeciw. Urażona kobieta miała spakować walizki i wyjechać aż do Meksyku.

Ona i Harry pokłócili się i Meghan wręcz wypadła z domu. Zadzwoniła do kumpla i poleciała prywatnym odrzutowcem w podróż do Meksyku. Będzie tam kilka dni – podaje źródło tabloidu.

Tabloid opublikował na okładce zdjęcie trzymającej się za brzuch Meghan i napisał także, że mały Archie został w USA pod opieką Harry’ego. Jego żona miała się zatrzymać w kurorcie One & Only Palmilla w Los Cabos. Przyjaciele księcia mają nadzieję, że w czasie nieobecności żony przemyśli on swoją decyzję o wyprowadzce z Wielkiej Brytanii.

Harry nie może podążyć za Meghan, ponieważ ma zbyt dużo pracy, ale przyjaciele mają nadzieję, że ich rozstanie da księciu szansę na ponowną ocenę życia w Stanach Zjednoczonych. Mają też nadzieję, że przemyśli jeszcze raz swoją rezygnację z brytyjskiej rodziny królewskiej – czytamy w tabloidzie.

Meghan Markle w ciąży i w Meksyku? Tak twierdzi New Idea

Meghan Markle w ciąży i w Meksyku? Tak twierdzi New Idea

Meghan i Harry niestety cały czas nie mogą uchronić się od plotek na swój temat. Ile ta historia ma wspólnego z prawdą? Sądzimy, że bardzo niewiele, ponieważ zaledwie wczoraj pojawiła się mężem na cmentarzu, by uczcić obchodzone w Wielkiej Brytanii Święto Pamięci (więcej przeczytasz tutaj).

Zdjęcia paparazzi w błyskawicznym tempie obiegły media. Na próżno szukać jednak ciążowego brzuszka u Markle. Zamiast krągłości widzimy za to smukłą sylwetkę i imponującą talię.


Meghan Markle na okładce New Idea

Meghan Markle na okładce New Idea

Meghan Markle w ciąży i w Meksyku? Tak twierdzi New Idea

Meghan Markle w ciąży i w Meksyku? Tak twierdzi New Idea

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×