Szukaj

Meghan Markle wydała oświadczenie ws. dręczenia pracowników pałacu. Sprawy zaszły za daleko

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle znęcała się nad pracownikami Pałacu Buckingham? Prawnicy wydali mocne oświadczenie. Nie są to miłe słowa.

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Przenieśli się za ocean, gdzie próbują ułożyć swoje życie na nowo. Zamieszkali w Santa Barbara, a ich posiadłość znajduje się w sąsiedztwie znanych gwiazd. Skupiają się na wychowywaniu syna, który wkrótce doczeka się rodzeństwa.

Małżonkowie nie mogą liczyć na wymarzony spokój. Kolorowa prasa, powołując się na osoby z otoczenia rodziny królewskiej, regularnie serwuje nowe informacje na ich temat. Najnowsze plotki głoszą, że księżna Kate i królowa Elżbieta II mają dość zachowania Meghan Markle. Rzekomo wymyśliły sprytny plan, który sprawi, że książę Harry wróci do Wielkiej Brytanii (więcej na ten temat przeczytasz tutaj).

Meghan Markle i książę Harry odpowiadają na publikacje tabloidów

Sussexowie przeważnie ignorują doniesienia prasy. Tym razem postanowili jednak zareagować. Media obiegły informacje, że Meghan, gdy mieszkała w Pałacu Kensington, źle traktowała personel. Pismo w tej sprawie w 2018 roku sporządził Jason Knauf, ówczesny sekretarz ds. komunikacji w Pałacu Kensington. Dopiero teraz ukazało się ono na łamach tygodnika Times.

Według komunikatu Knaufa żona Harry’ego „wypędziła dwóch osobistych asystentów z Pałacu i podważała zaufanie do trzeciego pracownika. […] Sposób traktowania X był całkowicie nieakceptowalny”.

Prawnicy Meghan i Harry’ego postanowili odnieść się do tych spekulacji. Wydali oficjalne oświadczenie, z którego wynika, że termin publikacji tych rewelacji nie jest przypadkowy:

To nie przypadek, że trwające od kilku lat oskarżenia mające na celu zniesławienie Księżnej są przedstawiane brytyjskim mediom na krótko przed tym, jak ona i Książę mają mówić otwarcie i szczerze o swoich doświadczeniach z ostatnich lat.

W dalszej części wpisu można przeczytać, że Meghan Markle jest zasmucona takimi doniesieniami:

Księżna jest zasmucona ostatnim atakiem na jej postać, szczególnie jako ktoś, kto był celem zastraszania i jest głęboko zaangażowana we wspieranie tych, którzy doświadczyli bólu i traumy. Jest zdeterminowana, aby kontynuować swoją pracę na rzecz budowania współczucia na całym świecie i będzie starała się dawać przykład robienia tego, co słuszne.

Myślicie, że Pałac Buckingham odpowie na to oświadczenie?


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×