Szukaj

Księżna Kate i królowa opracowały sprytny plan przeciwko Meghan! Już wiedzą, jak ją powstrzymać i odzyskać Harry’ego

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate chce powstrzymać Meghan Markle i uratować księcia Harry'ego. Podobno opracowała już plan działania. Pomoże jej w tym królowa Elżbieta II.

Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Od ponad roku nie muszą przestrzegać zasad, jakie obowiązywały ich w momencie, w którym mieszkali na królewskim dworze. Nie są zależni od protokołu i nie muszą konsultować z monarchinią każdego kroku.

Meghan i Harry od prawie roku próbują ułożyć na nowo swoje życie w Stanach Zjednoczonych. Podpisali lukratywne kontrakty z Netflixem i Spotify, a także stali się bohaterami wyjątkowej sesji zdjęciowej, która ukazała się na łamach magazynu People. To właśnie tam ogłosili, że Markle jest w drugiej ciąży.

Małżonkowie udzielili też wywiadu Oprah Winfrey, który zostanie wyemitowany w niedzielę na antenie CBS. W rozmowie zostały poruszone wątki związane z ciążą i macierzyństwem, rodziną królewską, a także życiem w Stanach Zjednoczonych. Sądząc po zapowiedzi, którą opublikowano w poniedziałek, emocji nie zabraknie.

Księżna Kate i królowa Elżbieta II chcą uciszyć Meghan Markle

Zachowanie Meghan Markle podobno nie podoba się księżnej Kate i królowej Elżbiecie II. Zagraniczne tabloidy donoszą, że panie mają dość tego, że burzony jest wizerunek rodziny królewskiej, nad którym pracowano latami.

Chociaż żona Williama przez długi czas wybierała strategię milczenia, zamierza wkroczyć do akcji. Wie, że nie pozostaje jej nic innego. Angela Levin, królewska autorka i komentatorka, w rozmowie z New Idea mówi, że księżnej jest coraz trudniej zachować spokój:

Kate bardzo długo brała przykład z królowej i stosowała w swoim życiu zasadę „nigdy nie narzekaj, nigdy się nie tłumacz”. Teraz trudno jest jej zachować spokój.

Tabloid donosi, że zawirowania zaczęły się w momencie, w którym Sussexowie ogłosili, że zgodzili się na wywiad z Oprah Winfrey. Rodzinę królewską zabolał szczególnie fakt, że dowiedzieli się o wszystkim z mediów:

To było bardzo niegrzeczne, że nie poinformowano królowej z wyprzedzeniem. Ona jest babcią Harry’ego i głową rodziny – zauważa Levin.

Atmosferę zagęścił fakt, że książę Filip trafił do szpitala. Podobno sytuację bardzo źle znosi książę William, który jest rozczarowany zachowaniem brata, który przestał angażować się w sprawy rodzinne. Księżna Kate nie chce się temu biernie przyglądać:

Kate jest bezpośrednim świadkiem tego, jak zachowanie Meghan Markle i Harry’ego negatywnie wpływają zarówno na księcia Williama jak i królową. Bardzo zbliżyła się do monarchini w ostatnich latach. Kate w głębi duszy zdaje sobie sprawę z tego, że nadszedł czas, żeby porzucić swoją dotychczasową strategię milczenia i wreszcie zrobić porządek z tym bałaganem z Sussexami, dla dobra swojego męża, który jest absolutnie oszołomiony stratą brata w ten sposób.

Levin uważa również, że księżna jest jedyną osobą z rodziny królewskiej, która jest w stanie sprawić, że Harry dostrzeże, że jego zachowanie ma niedopuszczalne konsekwencje dla bliskich, z którymi kiedyś był bardzo związany:

Kate czuje, że nie ma innego wyboru, jak tylko usiąść z Harrym i porozmawiać z nim, twarzą w twarz, o tej koszmarnej sytuacji i ostrzec go w sposób niebudzący wątpliwości, że musi dorosnąć, wrócić do pałacu i przeprosić, zanim będzie za późno.

Ekspertka twierdzi, że Kate chce się spotkać ze szwagrem twarzą w twarz. Jeśli on nie przyleci do Wielkiej Brytanii, ona jest gotowa na podróż do Kalifornii:

Kate jest zdeterminowana, aby pokazać Sussexom, że nie jest popychadłem, pomimo tego, co może myśleć Meghan.

Księżna i królowa podobno wymyśliły też własną strategię, która ma nieco przyćmić wywiad Meghan i Harry’ego. Panie chcą razem wystąpić w telewizji na kilka godzin przed emisją rozmowy. O tym, czy tak rzeczywiście się stanie, przekonamy się już za kilka dni.


Księżna Kate i królowa Elżbieta II chcą powstrzymać Meghan Markle

Księżna Kate i królowa Elżbieta II chcą powstrzymać Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×