Szukaj

Meghan Markle i Harry gwiazdami show Oprah Winfrey! Zdecydowali się na wywiad o ciąży i zmianach w życiu

Oprah Winfrey, Meghan i Harry

Oprah Winfrey, Meghan i Harry

Meghan Markle i książę Harry w programie Oprah Winfrey. Para zdecydowała się na pierwszy, duży telewizyjny wywiad, w którym opowie o ciąży, życiu w Ameryce i odejściu z rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli wczoraj wszystkich miłośników rodziny królewskiej, gdy poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Zakochani wzięli udział w pięknej sesji zdjęciowej, którą wykonał dla nich wieloletni przyjaciel i fotograf – Misan Harriman. To właśnie on jako pierwszy przekazał tę informację do prasy, a wszystko potwierdził rzecznik prasowy przyszłych rodziców.

Małżonkowie wybrali bardzo wyjątkową datę, by pochwalić się światu swoim szczęściem. Przypomnijmy, że ogłosili wszystko w dzień zakochanych. Gdy wszystkie inne pary chwaliły się podarunkami, które otrzymały do drugiej połówki, to oni podarowali fanom piękny prezent.

Krągłości Meghan są już bardzo widoczne. Sussexom bardzo długo udało się ukryć drugą ciążę. Przypomnijmy, że cały czas byli oni obecni w social mediach i łączyli się on-line z kolejnymi rozmówcami. Nikt jednak nie zauważył powiększającego się brzuszka. Jedna z osób z otoczenia pary zdradziła, że Archie doczeka się rodzeństwa już pod koniec wiosny. Prawdopodobnie dziecko pojawi się na świecie już w czerwcu.

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry’ego z Oprah Winfrey

Meghan i Harry odkąd rok temu poinformowali, że rezygnują ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej, wiodą życie na własny rachunek w Stanach Zjednoczonych. Małżonkowie mieszkają w Los Angeles i to tam pracują nad swoją fundacją oraz firmą producencką. Cały czas zajmują się także swoim ukochanym synem Archiem, którego starają się trzymać z dala od blasku fleszy, by zapewnić mu normalne dzieciństwo. Już za kilka miesięcy znowu będą mieli pełne ręce roboty, ponieważ w ich domu pojawi się noworodek.

Księżna i jej mąż mają dla swoich fanów kolejną wspaniałą nowinę. Małżonkowie pojawią się w programie u Oprah Winfrey. Najpierw na kanapach u słynnej dziennikarki zjawi się ciężarna Meghan, a później dołączy do niej książę Harry. Telewizja CBS właśnie wydała oświadczenie w tej sprawie:

Winfrey będzie rozmawiać z Meghan, księżną Sussex, w obszernym wywiadzie… Później do tej dwójki dołącza książę Harry. Opowiedzą o ich przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych oraz ich przyszłych nadziejach i marzeniach, a także powiększeniu rodziny.

Odcinek, w którym pojawią się Meghan i Harry, zostanie wyemitowany 7 marca na antenie CBS. Przypomnijmy, że małżonkowie doskonale znają gwiazdę telewizji. Oprah była na ślubie Susexów, a na co dzień jest ich sąsiadków. Fani tej dwójki już zacierają ręce i nie mogą się doczekać, by zobaczyć Meghan na żywo z ciążowym brzuszkiem.


Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Oprah Winfrey – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Oprah Winfrey – ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×