Szukaj

Meghan Markle i książę Harry oczekują drugiego dziecka. Już wiadomo, kiedy maluszek pojawi się na świecie

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Małżonkowie ogłosili szczęśliwą nowinę w walentynki. W szczególnym dla siebie dniu podzielili się z fanami pięknym zdjęciem, na którym widać spore krągłości księżnej. Kiedy poród?

Meghan Markle i książę Harry sprawili wczoraj swoim fanom na całym świecie prawdziwą niespodziankę. Małżonkowie ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Na stronie magazynu People po raz pierwszy opublikowano zdjęcie z sesji ciążowej. To czarno-biały kadr wykonany przez zaprzyjaźnionego z parą fotografa – Misana Harrimana. Mężczyzna jako pierwszy przekazał tę nowinę prasie, a rzecznik pary tylko potwierdził jego słowa. Na zdjęciu widzimy roześmianych przyszłych rodziców i sporych już rozmiarów brzuszek.

Małżonkom bardzo długo udawało się ukryć informację o ciąży. Mocno przyczyniła się do tego pandemia koronawirusa. Chociaż Harry i Meghan cały czas angażowali się w działalność społeczną i charytatywną, to łączyli się ze swoimi rozmówcami za pomocą transmisji on-line. Dzięki temu Sussexowie mogli cieszyć się pierwszymi miesiącami ciąży tylko we dwoje.

Zakochani kilka miesięcy temu poinformowali o stracie poprzedniej ciąży, a Meghan opisała wszystko w bardzo przejmującym felietonie. Informacja o kolejnej ciąży cieszy zatem podwójnie. Brzuszek przyszłej mamy jest już sporych rozmiarów. Kiedy dziecko pojawi się na świecie?

Meghan Markle w drugiej ciąży – termin porodu

Meghan i Harry rok temu podjęli decyzję o tym, aby opuścić rodzinę królewską i żyć z dala od Wielkiej Brytanii. Małżonkowie chcieli odpocząć od dworskiej etykiety i wychowywać syna Archiego z dala od blasku fleszy. Udaje im się to doskonale, ponieważ niespełna dwulatek jest bardzo rzadkim gościem w prasie, a jego zdjęcia z ukrycia nie krążą po sieci.

Zakochani postarali się także o rodzeństwo dla synka, a biorąc pod uwagę sporych rozmiarów krągłości, to już nie długo powita on na świecie braciszka lub siostrzyczkę. Kiedy dokładnie? Na łamach magazynu Us Weekly możemy przeczytać komentarz osoby z otoczenia pary. Twierdzi ona, że dziecko przyjdzie na świat w połowie roku. Księżna miała zajść w ciążę pod koniec zeszłego roku.

To spełnienie marzeń… Meghan ponownie zaszła w ciążę pod koniec zeszłego roku. Dziecko ma się urodzić pod koniec wiosny – zdradził informator Us Weekly.

Dziecko ma się pojawić na świecie prawdopodobnie pod koniec czerwca. Przypomnijmy, że starszy synek pary urodził się 6 maja, więc bardzo możliwe, że dzieci Sussexów będą obchodziły urodziny w podobnym czasie.

Pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie terminu przez przyszłych rodziców.


Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Książę Harry i Meghan Markle w 2019 roku

Książę Harry i Meghan Markle w 2019 roku

Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Książę Harry i Meghan Markle w sesji TIME

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×