Szukaj

Meghan Markle W DRUGIEJ CIĄŻY! Księżna pokazała brzuszek! Razem z Harrym wzięli udział w ciążowej sesji

Meghan Markle w drugiej ciąży

Meghan Markle w drugiej ciąży

Meghan Markle i książę Harry właśnie ogłosili, że będą mieli drugie dziecko. Już wkrótce Archie będzie starszym bratem. Radosną nowinę przekazali wraz z pięknym, ciążowym zdjęciem.

Meghan Markle i książę Harry, mimo że opuścili monarchię w ubiegłym roku, wywołując niemały skandal, nadal są pod lupą fanów rodziny królewskiej i kolorowej prasy. Pandemię spędzają w swojej posiadłości w Santa Barbara w Kalifornii. Sporadycznie pokazują się publicznie, a jeśli już, to głównie online, prowadząc rozmowy z wybranymi adresatami. Skupili się na życiu rodzinnym i wychowywaniu Archiego. Izolacja ułatwiła także ukrycie odmiennego stanu księżnej Sussexu.

Małżonkowie w walentynki ogłosili radosne nowiny. Opublikowali zdjęcie i zdradzili, że Meghan jest w ciąży. Już niedługo ich synek będzie miał rodzeństwo.

Meghan Markle jest w kolejnej ciąży

Książę i księżna Sussex spodziewają się drugiego dziecka, co przekazali w niedzielę 14 lutego. Informację przekazał światu amerykański magazyn People.

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka – powiedział rzecznik pary w magazynie People.

Meghan i Harry ogłosili ciążę wspaniałym czarno-białym zdjęciem, które zostało zrobione przez ich przyjaciela i wieloletniego fotografa, Misana Harrimana. Uśmiechnięty Harry patrzy czule na Meghan, która tuli spory już brzuszek, leżąc na kolanach męża. Póki co nie ujawnili płci drugiego dziecka.

Księżna Sussexu ma na sobie zwiewną sukienkę Caroliny Herrery, która została uszyta po raz pierwszy, gdy była w ciąży z Archiem (więcej przeczytasz na ten temat tutaj). Meghan ma długoletnie relacje z dyrektorem kreatywnym marki, Wesem Gordonem.

Radosna wiadomość – którą podzielili się w walentynki – nadeszła po tym, jak 39-letnia Meghan ujawniła, że poroniła w lipcu zeszłego roku:

Utrata dziecka oznacza niemal nieznośny smutek, którego wielu doświadcza, ale o którym mało kto mówi – napisała 25 listopada w niezwykle szczerym i rozdzierającym serce eseju w New York Times.

Meghan i Harry oficjalnie zrezygnowali ze swoich ról w monarchii brytyjskiej w zeszłym roku. Ich pragnienie prowadzenia normalnego życia zaważyło na ich przełomowej decyzji. Kiedy urodził się Archie, para skupiła się jeszcze bardziej na robieniu tego, co jest dobre dla ich rodziny. Nie żałują wyprowadzki do Kalifornii. Tam, w posiadłości w Montecito w spokoju zajmują się synkiem, który w maju skończy dwa latka. Skupili się także po cichu na dalszym rozwijaniu swojej nowej fundacji Archwell.

Jak widać, wszystko dzieje się po myśli pary, a teraz ich szczęście dopełni kolejne dziecko. Przypomnijmy, że w jednym z dawnych wywiadów Harry mówił, że marzy im się dwoje potomków.

Zobacz także: Królowa i reszta rodziny odpowiadają na wiadomości o ciąży Meghan. Oficjalne oświadczenie Pałacu


Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Biało-czarna stylizacja Meghan Markle w ciąży

Biało-czarna stylizacja Meghan Markle w ciąży

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem na przyjęciu na Fidżi

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem na przyjęciu na Fidżi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×