Szukaj

Meghan Markle ogłosiła ciążę pięknym zdjęciem z Harrym. Jeden detal skradł nagłówki portali na całym świecie

Meghan i Harry – ciążowa sesja

Meghan i Harry – ciążowa sesja

Meghan Markle i książę Harry obwieścili, że będą mieli drugie dziecko. Już wkrótce Archie zostanie starszym bratem. Radosną nowinę przekazali przez publikację pięknego, ciążowego zdjęcia. Para zrobiła ukłon w stronę dwulatka. O co chodzi?

Meghan Markleksiążę Harry, mimo że opuścili rodzinę królewską blisko rok temu, nadal są pod lupą fanów i kolorowej pracy. W czasie pandemii koronawirusa większość czasu spędzają w swojej kalifornijskiej posiadłości. Rzadko pokazują się publicznie, częściej biorą udział w rozmowach online, które przeprowadzają z wybranymi adresatami. Będąc poza wzrokiem królowej Elżbiety II i reszty rodziny, skupili się na zacieśnianiu relacji między sobą oraz oddali wychowaniu Archiego. W ten sposób udało im się ukryć fakt, że Meghan Markle jest w kolejnej ciąży.

Meghan i Harry w walentynki oznajmili światu, że już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Do romantycznej fotografii zapozowali we dwójkę, jednak zrobili ukłon w kierunku nieobecnego Archiego.

Zdjęcie Meghan Markle w kolejnej ciąży. Szczegół, który zwraca uwagę

Czarno-białe zdjęcie, które pojawiło się w sieci, zostało wykonane iPhone’em przez wieloletniego przyjaciela i fotografa Meghan i Harrego – Misana Harrimana. Zakochani przytulają się i cieszą chwilą prywatności na łonie natury. Gdy książę uśmiecha się szeroko do swojej żony, ta opiera głowę na jego kolanach i gładzi zaokrąglony brzuszek.

Kadr jako pierwszy udostępnił Misan, który jest pierwszym czarnoskórym fotografem, który przygotował okładkę brytyjskiego Vogue’a. W opisie oddał hołd przyszłym rodzicom:

Meg, byłem na twoim ślubie, aby być świadkiem rozpoczęcia tej historii miłosnej i teraz, przyjaciółko, jestem zaszczycony, mogąc uchwycić jak Twoja rodzina się powiększa. Gratulacje dla księcia i księżnej Sussex z powodu tej radosnej nowiny!

Do fotografii Markle zapozowała w długiej sukni zaprojektowanej dla niej w znanym domu modu Carolina Herrera. Nie od dziś wiadomo, że Meghan ma świetny kontakt z  dyrektorem kreatywnym marki – Wesem Gordonem. Model ten został uszyty dla niej, gdy była w ciąży z Archiem, który 6 maja skończy 2 lata.

O zdjęciu ciężarnej Meghan w starej sukni i pięknym hołdzie dla pierwszego potomka rozpisują się media na całym świecie. Szczególną uwagę detalowi poświęciły takie tytuły jak Daily Mail, Bild czy Corriere della Sera.

Para nie żałuje wyprowadzki do Stanów Zjednoczonych. To tam zaczęli wieść życie, o jakim marzyli. Obecnie poświęcają się pracy nad podcastem Archewell Audio. W pierwszym odcinku mogliśmy usłyszeć, że Archie zaczął mówić. Para w spokoju pracuje również nad rozwojem swojej nowej fundacji.


Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w sukience Carolina Herrera

Meghan Markle w sukience Carolina Herrera

Meghan Markle w sukience Carolina Herrera

Meghan Markle w sukience Carolina Herrera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×