Szukaj

Marzena Rogalska powinna jutro poprowadzić „PnŚ”. Kto zajmie jej miejsce? Są przecieki z TVP

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska odeszła z TVP. Dziennikarka dzisiaj wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała fanów o swojej decyzji. Inni prowadzący są w szoku. Jakie nastroje panują w Pytaniu na śniadanie?

Marzena Rogalska od wielu lat była związana z TVP. Gwiazda była gospodynią flagowych programów, a największą popularność przyniosła jej rola gospodyni Pytania na śniadanie. Dziennikarka prowadziła śniadaniówkę w duecie z Tomaszem Kammelem. Zyskała ona ogromną sympatię widzów, dlatego szybko pojawiła się także w kolejnych formatach.

Mogliśmy ją zobaczyć podczas największych imprez transmitowanych przez stację, ale także jako jedną z prowadzących Kocham Cię Polsko! czy główną gwiazdę Przygarnij mnie. Zyskała sporą grupę fanów, którzy podziwiali ją za ogromny profesjonalizm, dystans do siebie i poczucie humoru.

Dziennikarka bardzo prężenie prowadzi także swoje profile w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzieli się kolejnymi ciekawostkami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Na jej profilu nigdy nie brakowało zdjęć z programu Pytanie na śniadanie. Widać było, że na planie porannego show stacji doskonale się bawi.

Dzisiejsza informacja, którą przekazała za pomocą Instagrama, była dla jej fanów wielkim zaskoczeniem. Dziennikarka zdradziła, że kończy swoją współpracę z TVP.

Kto za Marzenę Rogalską w Pytaniu na śniadanie? Przecieki z TVP

Marzena Rogalska po 12 latach spędzonych w programie Pytanie na śniadanie zdecydowała się zakończyć swoją przygodę ze śniadaniówką i TVP. Z oświadczenia dziennikarki wynika, że na jej decyzję duży wpływ miało to, co działo się w kraju 10 lutego. To właśnie wtedy komercyjne media protestowały przeciwko nałożeniu dodatkowego podatku od reklam.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa – brzmiał komunikat gwiazdy.

Odejście dziennikarki jest dzisiaj najbardziej komentowanym wydarzeniem we wszystkich mediach. Pod wpisem dziennikarki na Instagramie pojawiło się mnóstwo gratulacji. Wśród pracowników Pytania na śniadanie panuje jednak lekka dezinformacja. Jak dowiedział się portal Pudelek, współpracownicy Marzeny nie są zachwyceni tym, że opuściła śniadaniówkę z dnia na dzień:

Zespół „Pytania” przyjął tę informację bardzo boleśnie. Wszyscy uwielbiali Marzenę, aktualnie skrzynkę mailową zasypują wiadomości od zrozpaczonych fanów, panuje lekki popłoch. Ponadto programy z jej udziałem cieszyły się największą oglądalnością.

Przez nagłe odejście Marzeny producenci Pytania na śniadanie nie zdążyli przygotować zastępstwa. W jutrzejszym grafiku nadal widnieje dziennikarka w duecie z Tomaszem. Na tę chwilę nie wiadomo, kto zajmie miejsce Rogalskiej:

W chwili obecnej nie wiadomo, kto pojawi się w programie jutro, w grafiku widnieje Marzena z Tomkiem… Być może pojawi się Tomek w towarzystwie innej prezenterki, a może po prostu dyżur przejmie inna para – zdradza informator Pudelka.

Pozostaje nam rano włączyć telewizory i sprawdzić, jak stacja poradziła sobie z brakiem kolejnej prezenterki.

Tomasz Kammel pod ostrzałem niewygodnych pytań

Pod dzisiejszym postem Tomasza Kammela na Instagramie można przeczytać mnóstwo komentarzy, w których internauci pytają o kulisy rozstania Marzeny Rogalskiej z TVP. Nie brakuje też zapytań o to, kto ją zastąpi. Programowy partner gwiazdy jak dotąd nie zabrał głosu w sprawie jej oświadczenia, które wstrząsnęło całą branżą. Poproszony o komentarz przez redakcję Plotka, odparł tylko:

Teraz jestem bardzo zajęty.

To jednak niejedyne niewygodne pytanie, które przewija się wśród komentarzy na profilu Tomasza Kammela. Fani zastanawiają się, czy on również szykuje się do opuszczenia szeregów stacji. W tym temacie wypowiedziała się osoba pracująca na planie Pytania na śniadanie:

Tomasz Kammel jest ulubieńcem telewidzów i szefostwa. Ma za dobre warunki, poprowadzi program z każdym. Trudno się dziwić, że w obecnej sytuacji nie chce zabierać głosu – wyznał pracownik stacji w rozmowie z Plotkiem.


Marzena Rogalska w programie Pytanie na śniadanie

Marzena Rogalska w programie Pytanie na śniadanie

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska – TVP ramówka wiosna 2019

Marzena Rogalska – TVP ramówka wiosna 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×