Marta Manowska pochwaliła się siostrami. Urodą dorównują pięknej gwieździe TVP

Marta Manowska bez makijażu

Marta Manowska bez makijażu

Marcie Manowskiej los nie poskąpił urody. Teraz jednak okazuje się, że w tym względzie był także bardzo szczodry dla jej dwóch rodzonych sióstr. Dziennikarka pochwaliła się nimi przed światem przy okazji wspólnie spędzanych Świąt Bożego Narodzenia.

Marta Manowska robi zawrotną wręcz karierę – prezenterka prowadzi obecnie aż trzy programy Rolnik szuka żony, Sanatorium miłości oraz The Voice Senior. Ale to nie praca w telewizji nadaje sens jej życiu, zawsze podkreśla bowiem, że najważniejsza jest dla niej rodzina.

Rodzina daje mi oparcie, zakorzenienie, to coś stałego – mówi często w wywiadach.

Jest też bardzo wdzięczna rodzicom, że zapewnili jej wykształcenie, pokazali całą Europę, sprawili, że jej dzieciństwo było kolorowe. Niestety, nie widuje się z nimi tak często, jakby chciała, bo oni mieszkają w Katowicach, a ona siłą rzeczy musi na co dzień być w Warszawie. Święta Bożego Narodzenia są jednak da niej szczególne, więc, żeby się waliło i paliło, jedzie na Śląsk, by spędzić je z rodziną.

Moje święta zawsze są tradycyjne, zawsze są na Śląsku. Ja sobie nigdy nie wyobrażam, żeby było inaczej. Sianko pod stołem, uroczysta kolacja, pasterka – normalnie, klasycznie i dlatego te święta są wyjątkowe i nie zmieniają się nigdy – mówi.

Stałe są także obowiązki – w jej rodzinie to tata zawsze przygotowuje karpia, mama kapustę z grzybami, a ona słynne, śląskie makówki.

Zobacz: Marta Manowska miała wypadek samochodowy. Odwołano zdjęcia do hitu TVP

Marta Manowska pokazała siostry

Ale choć Marta Manowska często mówi o swojej rodzinie, w tym o ukochanych dziadkach, do tej pory uważana była za jedynaczkę. Okazuje się jednak, że ma dwie siostry. Pochwaliła się nimi, publikując na Instagramie wspólne zdjęcie.

Sytuacyjne Święta. Trzy siostry – napisała.

I widać, że to spotkanie sprawiło, że nawet łezka w oku jej się zakręciła…

Zachwytom internautów nie ma końca.

  • Piękne trzy aniołki
  • Trzy laski
  • Jedna ładniejsza od drugiej
  • Śliczne
  • Piękne
  • Super dziewczyny – komplementują siostry gwiazdy TVP.

Kto więc wie, może kiedyś wszystkie trzy wystąpią w telewizji? Oglądalność z pewnością byłaby wysoka.

Zobacz: Skandal w „Sanatorium miłości”! Seksowna uczestniczka show TVP to podstawiona aktorka! Widzowie zostali oszukani?!


Marta Manowska z siostrami

Marta Manowska z siostrami

Marta Manowska w bikini

Marta Manowska w bikini

Marta Manowska chudnie do bikini

Marta Manowska chudnie do bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×