NewsySkandal w „Sanatorium miłości”! Seksowna uczestniczka show TVP to podstawiona aktorka! Widzowie zostali oszukani?!

Skandal w „Sanatorium miłości”! Seksowna uczestniczka show TVP to podstawiona aktorka! Widzowie zostali oszukani?!

Marta Manowska Sanatorium Miłości
Marta Manowska Sanatorium Miłości
Kuba Górski

05.02.2019 13:49, aktual.: 05.02.2019 20:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewidzowie TVP odkryli, że Wiesława Kwiatek z Sanatorium miłości jest podstawioną aktorką. Widzowie pamiętają Wiesię z innej konkurencyjnej produkcji. Gdzie występowała wcześniej?

Na antenie TVP ruszył nowy program Sanatorium miłości, w którym uczestnicy to emeryci w wieku 60+, chcący znaleźć swoją miłość. Jedną z najbardziej kolorowych uczestniczek show jest atrakcyjna Wiesława Kwiatek, która wcześniej w rozmowie z magazynem Na Żywo, wyjawiła, że jej najdłuższy związek trwał 6 lat i został zniszczony przez nałóg.Wiesia jest jednak nadal gotowa na miłość, zatem ma nadzieję, że znajdzie ją w programie TVP.

Niestety czujni widzowie wytropili losy przebojowej Wiesławy, okazuje się, że uczestniczka show już wcześniej brała udział w programach telewizyjnych. Widzowie zapamiętali Wiesię z programu Polsatu CafeNieoczekiwana zmiana. Fani programu czują się oszukani przez TVP, internauci wyraźnie sugerują, że Wiesia jest aktorką-amatorką, podstawioną do programu w TVP.

W formacie Polsatu Wiesia próbowała się przekonać, czy warto słuchać głosu swojego serca. Zatem podobnie w TVP Wiesia ponownie szuka miłości. Widzowie są zbulwersowani takim obrotem sprawy:

To Wiesia z programu „Nieoczekiwana Zamiana” na Polsat Cafe”. Nie wierzcie w to, że tu w ogóle jest jakakolwiek konkurencja. Wszystko jest wyreżyserowane. A oni to żadni kuracjusze tylko aktorzy-amatorzy.- wyjawił internautaWiesia właśnie uczestniczy w kolejnym programie na Polsat Cafe. Jedna wielka ściema. Aktorką jest, bo występuje też w tym teledyskuTak myślałam, że to jest jedna wielka gra. Akurat by takie panie chciały tych dziadków do prania skarpet..ha ha.. – piszą kolejni internauci.

Fani programu również bronią Wiesławy, twierdzą, że starsze osoby zgłaszają się do tego typu produkcji, aby dorobić sobie do marnej emerytury.

Wiadomo już, że Wiesia faktycznie próbowała swoich sił jako aktorka. Na swoim koncie ma nawet udział w filmach Krzysztofa Zanussiego i Bartosza Konopki.

Co o tym myślicie?

  • Marta Manowska – Sanatorium miłości, konferencja programu
  • Sanatorium miłości - obsada
  • Wiesia z Sanatorium miłości jest podstawiona?
  • Wiesia z Sanatorium miłości jest podstawiona?
  • Wiesława Kwiatek - sanatorium miłości
  • Uczestnicy programu sanatorium miłości
  • Uczestniczki programu sanatorium miłości - Walentyna Kozioł w środku
  • Marta Manowska – Sanatorium miłości, konferencja programu
[1/8] Marta Manowska – Sanatorium miłości, konferencja programu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także