Szukaj

Kwarantanna Marty Kaczyńskiej wygląda jak wakacje w raju. Widok odbiera mowę

Obecnie wszyscy przebywamy na przymusowej kwarantannie w związku z pandemią koronawirusa. Jest na niej także Marta Kaczyńska. Jak spędza ten czas?

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska to jedyna córka prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i Marii Kaczyńskiej, bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Oficjalnie nie angażuje się w politykę. Ma na swoim koncie trzy burzliwe małżeństwa, jest mamą trójki dzieci, prawniczką i felietonistką. Prowadzi także konto na Instagramie, na którym jest obecnie obserwowana przez 13 tysięcy fanów.

Koronawirus w Polsce

Obecnie cały kraj zmaga się z epidemią koronawirusa. Mamy już potwierdzonych ponad 200 zachorowań, w tym pięć zgonów. W związku z tą sytuacją na terenie całego kraju ogłoszona jest kwarantanna. Rząd zdecydował się podjąć także drastyczne decyzje: zamknięto szkoły, siłownie, kina, teatry, ogłoszono stan zagrożenia epidemicznego. Premier poinformował także o przywróceniu granic, które zostaną odtworzone na 10 dni z możliwością przywrócenia. To wszystko ma na celu ograniczenie kontaktów między ludźmi, dzięki czemu emisja wirusa będzie wstrzymana.

Marta Kaczyńska na kwarantannie

Obecnie wiele gwiazd promuje akcje #zostańwdomu. To świadoma forma przekazu do całego społeczeństwa, by przez ten czas 2 tygodni nie ruszali się z domu. Post udostępniła między innymi lubiana przez wszystkich Małgorzata Kożuchowska.

Okazuje się, że Marta Kaczyńska również podchodzi z wielką powagą do obecnej sytuacji i także przyłącza się do akcji. Na swoim Instagramie podzieliła się z obserwatorami zdjęciem, na którym widać jak ona spędza ten czas. Jednak niestety takim podejściem nie może pochwalić się jej stryj, Jarosław Kaczyński. Jak donosił kilka dni temu Fakt, prezes PiS był widziany w niedzielę w kościele. Nie skorzystał on z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej mszy świętej. Był widziany w kościele na Starym Mieście. Oprócz księdza, jego pomocnika i stryja Kaczyńskiej, byli obecni także dwaj ochroniarze oraz około siedmiu wiernych.

Zdjęcie, jakie dodała Marta Kaczyńska, nie posiada opisu ani hasztagów. Widzimy na nim jedynie wodny krajobraz. Panuje cisza i spokój, a wokół nie widać żywego ducha. Możemy się domyślić, że Marta wybrała się z rodziną na spacer na odludziu. Do tego widok, który odbiera mowę. Morze Bałtyckie na zdjęciu zrobionym przez Kaczyńską wygląda przepięknie – niczym Morze Śródziemne otaczające jedną z greckich wysp.

Cieszymy się, że również podeszła do sprawy bardzo poważnie.


Marta Kaczyńska podczas kwarantanny

Marta Kaczyńska podczas kwarantanny

Marta Kaczyńska na rozpoczęciu roku szkolnego córki Martyny

Marta Kaczyńska na rozpoczęciu roku szkolnego córki Martyny

Marta Kaczyńska na spacerze z synem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×