Ujawniono kolejnego uczestnika „Tańca z gwiazdami”! Ten prawdziwy twardziel ma przyciągnąć przed ekrany damską publiczność!

Taniec z gwiazdami 9

Taniec z gwiazdami 9

Mariusz Węgłowski w Tańcu z Gwiazdami 9

Mariusz Węgłowski kolejnym uczestnikiem Tańca z gwiazdami 9! Polsat potwierdził udział aktora w wiosennej edycji tanecznego show. Kim jest aktor znany z roli w serialu Policjanci i policjantki?

Niebawem startuje wyczekiwana od dawna nowa edycja ukochanego przez widzów Polsatu show – Taniec z Gwiazdami. Skład nowego sezonu tanecznego programu jest już prawie znany w całości, choć kolejne nazwiska nadal zaskakują. Jak potwierdził Polsat, kolejnym uczestnikiem programu będzie wyjątkowy przystojniak. Na parkiecie zatańczy bowiem aktor Mariusz Węgłowski , znany z serialu Policjanci i policjantki:

Jest bardzo męski i stacja ma nadzieję, że przyciągnie przed ekrany kobiecą publiczność. Liczy na świetną przygodę i chce zaprezentować się widowni z zupełnie innej strony, już bez munduru funkcjonariusza – czytamy w Fakcie.

Mariusz będzie poważnym konkurentem dla Jakuba Kucnera, byłego Mistera Polski. Warto wspomnieć, że w tegorocznej edycji Tańca z gwiazdami zobaczymy m.in. atrakcyjną blogerkę Macademian Girl, zabawnego trenera fitness Daniela Kuczaja, modelkę Annę Jagodzińską, tenisistkę Agnieszkę Radwańską, muzyka disco-polo Czadomana, skandalistkę Justynę Żyłę oraz niewidomą biegaczkę Joannę Mazur.

Same gwiazdy! Dla fanów show podajemy informację, że pierwszy odcinek popularnego tanecznego show pojawi się na antenie Polsatu już 1 marca. Nie zmieniają się natomiast prowadzący. Program tradycyjnie poprowadzą niezawodny Krzysztof Ibisz oraz niezastąpiona  Paulina Sykut-Jeżyna. Również skład jury pozostanie bez zmian.

Kim jest Mariusz Węgłowski

Mariusz Węgłowski, były policjant i antyterrorysta, aktor grający w serialu Policjantki i Policjanci, nagrał także swoją płytę oraz teledysk do utworu Odwieczna walka. Pochodzi z małej miejscowości pod Wrocławiem, urodził się w 1976 roku. Od 17 lat jest w związku małżeńskim z Agnieszką, a od lat 15 jest szczęśliwym tatą córki Nikoli. Już jako młody chłopak marzył o tym, żeby zostać Policyjnym komandosem.

W trakcie wypalenia zawodowego postanowił pójść na casting filmowy, aby spełnić marzenia i się sprawdzić. Nie był do końca świadomy, że casting dotyczy obsady do serialu o Policjantach, dostał główną rolę. Pojawiały się również mniejsze role, epizody. Zagrał bowiem w serialu Świat według Kiepskich, Pierwsza Miłość, Fala Zbrodni.

Nie możemy się doczekać jak muskularny Mariusz wygląda bez munduru, a wy?

Pierwsze zdjęcia odmienionej Dominiki Tajner-Wiśniewskiej na planie „Tańca z gwiazdami”! Tak seksowna jeszcze nie była!

„Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a Agnieszka Radwańska już szokuja kreacją! To w tym wystąpi w spocie show?

„Taniec z Gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a Justyna Żyła już daje nieźle popalić! Na planie show doszło do spięcia z inną uczestniczką!


Mariusz Węgłowski w Tacu z Gwiazdami

Mariusz Węgłowski w Tacu z Gwiazdami

Mariusz Węgłowski w Tacu z Gwiazdami

Mariusz Węgłowski w Tacu z Gwiazdami

Mariusz Węgłowski w Tacu z Gwiazdami

Mariusz Węgłowski w Tacu z Gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×