Marcin Prokop podczas trasy motocyklowej śmiertelnie przestraszył bliskich. Już po wszystkim opowiedział o „zmartwychwstaniu”

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop ostatnio był w Albanii. Podczas pobytu w tym kraju nieźle przestraszył swoich bliskich. Rodzina dziennikarza spodziewała się najgorszego.

Marcin Prokop od lat pracuje w telewizji. Jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy TVN. Od 2007 roku tworzy duet z Dorotą Wellman w formacie Dzień Dobry TVNObydwoje wyróżniają się poczuciem humoru i dystansem do siebie. Nic więc dziwnego, że dziesiątki tysięcy widzów regularnie zasiadają przed ekranami telewizorów, by oglądać idoli w akcji.

Redaktor jest zapalonym motocyklistą. Często udaje się w trasę z bratem, Sebastianem. Jakiś czas temu przemierzyli razem kilka państw bałkańskich: Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Czarnogórę i Albanię, a wyjazd zarejestrowali w formie reportaży. W pierwszym odcinku programu, który trafił do serwisu YouTube, Prokop przybliżył, jak przestraszył rodzinę.

Marcin Prokop o wyjeździe do Albanii. Co się tam stało?

Dziennikarz opowiedział o tym, że w czasie, gdy przebywał w Albanii, doszło tam do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginęło dwóch polskich motocyklistów.

Zdarzyła się historia, która jest bardzo smutna i dramatyczna. Dwójka motocyklistów z Polski o tych samych nazwiskach, nie podano konkretnych szczegółów, zginęła w Albanii dokładnie w momencie, w którym myśmy tam byli – wyznał.

I dodał, że informacja trafiła do Polski, przez co jego rodzina i znajomi bardzo się wystraszyli, myśląc, że mogło chodzić o niego. Lęk był tym większy, że Marcin nie miał zasięgu i nie mógł odebrać telefonu. Na szczęście w końcu udało się im nawiązać połączenie.

Kiedy w końcu odebrałem telefon, to była duża ulga po drugiej stronie, nagle zmartwychwstałem, ale bardzo żal tej dwójki – podsumował.

Dziennikarz od 2011 roku jest żonaty z Marią Prażuch-Prokop. Para wychowuje razem córkę: Zofię. Zapewne dziewczyny musiały przeżyć chwile grozy. Odcinek nowego show, w którym Marcin opowiada o tej dramatycznej sytuacji, zobaczycie poniżej.

W tym odcinku spędzimy z Bebkiem jeden (ale za to intensywny) wieczór w chorwackim Dubrowniku, a następnie osiodłamy jednoślady i ruszymy na poszukiwanie nieco mniej turystycznych oczywistości w stronę Bośni i Hercegowiny – czytamy w jego opisie.

Lubicie Marcina Prokopa?


Marcin Prokop na motorze

Marcin Prokop na motorze

Marcin Prokop- Majówka 2022

Marcin Prokop- Majówka 2022

Anna Wendzikowska i Marcin Prokop

Anna Wendzikowska i Marcin Prokop

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×