Piersi Marceliny Zawadzkiej są w najlepszej formie od lat! To zasługa bielizny o jakiej marzy każda kobieta!

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka została właśnie ambasadorką marki bieliźnianej i jej odwieczny problem wreszcie się skończył! Okazuje się, że uciążliwy dla prezenterki był jej... wielki biust! Teraz, kiedy specjalistki pomogły jej dobrać odpowiednią bieliznę, będzie z niego dumna!

Marcelina Zawadzka to piękna Polka. Karierę w show-biznesie rozpoczęła w 2011 roku, kiedy to jako 22-latka otrzymała tytuł Miss Polonii. Pełna energii i bardzo towarzyska gwiazda zjednała sobie ludzi i zyskała wierne grono fanów, które zaprowadziło ją do telewizji. W 2015 roku rozpoczęła pracę jako dziennikarka i została prowadzącą Pytanie na śniadanie w telewizyjnej dwójce, a rok wcześniej u  boku Rafała Maseraka wytańczyła sobie miejsce na podium w Tańcu z Gwiazdami.

Jak pokazuje jej historia, sukces osiągnęła nie tylko dzięki ciężkiej pracy, ale także urodzie. Brała do tej pory udział w licznych kampaniach reklamowych, a Polki patrząc na nią widziały w niej kobietę idealną i wzór do naśladowania. Wiele z nich zapewne zazdrościło jej nie tylko zgrabnej sylwetki i nóg do nieba, ale także pokaźnego, naturalnego biustu. To właśnie on stał się obiektem zainteresowania mediów w ostatnim czasie.

Marelina Zawadzka reklamuje bieliznę

Jak poinformował Super Express, Marcelina Zawadzka została właśnie twarzą jednej z marek produkujących seksowną bieliznę dla kobiet i wreszcie poznała osoby, które pomogły jej się uporać z problemem. Były nim duże piersi, dzięki którym jak mówi sama ma czym oddychać:

Nigdy wcześniej mój biust nie trzymał się tak dobrze jak teraz. Mogę też oddychać pełną piersią – zdradza w rozmowie z tabloidem Marcela.

Cieszymy się, że gwiazda wreszcie odnalazła odpowiednią bieliznę, dzięki której nie będzie czuła się skrępowana. Warto jednak zwrócić uwagę, że jej biust, jak i całe ciało to atuty, za którymi oglądał się już niejeden pan. Zawadzka była bowiem w związku z Mikołajem Roznerskim i Rafałem Jonkiszem.

Zobacz: Tego TVN nie pokazał! Najseksowniejsza uczestniczka “Big Brothera” chwaliła się mieszkańcom powiększonymi piersiami! Mamy zdjęcia!

Zobacz: Maja Sablewska błysnęła sutkiem na gorącym zdjęciu. Fani kompletnie ugotowani!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska opublikowała wyniki swojego USG piersi! Jej mocne oświadczenie wyjaśnia wszystkie wątpliwości!


Marcelina Zawadzka w bikini na Miss Unvierse 2012

Marcelina Zawadzka w bikini na Miss Unvierse 2012

Marcelina Zawadzka pokazała biust

Marcelina Zawadzka pokazała biust

Marcelina Zawadzka nagim biustem kusi na scenie TVP - Dance, Dance, Dance

Marcelina Zawadzka nagim biustem kusi na scenie TVP - Dance, Dance, Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×