Szukaj

Marcelina Zawadzka wystrojona jak na wesele pożegnała lato. W takiej samej sukience piękna gwiazda z konkurencji powitała nową ramówkę! Która z nich wyglądała piękniej?

Marcelina Zawadzka The Voice

Marcelina Zawadzka The Voice

Agnieszka Hyży i Marcelina Zawadzka w takich samych sukienkach od Violi Piekut

Z okazji zakończenia wakacji, TVP zorganizowała swój ostatni wakacyjny koncert. Tym razem zgromadzone gwiazdy zaprezentowały swoje największe hity w Gdańsku. Koncert poprowadziła między innymi piękna Marcelina Zawadzka, która miała na sobie fioletową mini od Violi Piekut.

Dokładnie taką samą sukienkę miała na sobie kilka dni temu Agnieszka Hyży podczas ramówki Polsatu. Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie Viola Piekut obdarowała swoimi kreacjami sporo gwiazd. Nawet znaną ze swojej oryginalności Annę Muchę, która w słynnej już czerwonej sukni pojawiła się na ramówce TVP, zaliczając wielką wtopę.

Okazało się bowiem , że tę czerwoną suknię od Violi Piekut, przed Anna Muchą miała na sobie Małgorzata Kożuchowska, Dorota Gardias, Sandra Kubicka i kilak innych. Takie wpadki natychmiast portale wychwytują. W przypadku Marceliny i Agnieszki nie było to trudne, bowiem imprezy były w tym samym tygodniu.

Jak sadzicie czy Viola Piekut świadomie rozdaje swoim gwiazdom te same sukienki, aby o tym fakcie media plotkarskie wspominały?

Ewa Mielnicka wyszła za mąż. Zdjęcia ze ślubu

Z OSTATNIEJ CHWILI: Joanna Krupa już po ślubie! Wśród gości nie zabrakło gwiazd! Mamy zdjęcia

 

Tylu cichych ślubów w polskim show-biznesie nie było nigdy! Te pary pobrały się w tajemnicy. I to wszyscy w 2018 roku!

 


Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Agnieszka Hyży – Polsat, ramówka jesień 2018

Agnieszka Hyży – Polsat, ramówka jesień 2018

Agnieszka Hyży żartuje sobie z hejterów

Agnieszka Hyży żartuje sobie z hejterów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×