Marcela Leszczak znalazła nowy sposób na morsowanie. Nikt jeszcze nie robił tego w ten sposób. Towarzyszy jej Misiek i ich syn

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak z nowym sposobem morsowania. Jest on dość... nowatorski. W spędzaniu czasu na świeżym powietrzu towarzyszy jej rodzina.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski to para celebrytów. Ona jest byłą modelką. On – jednym z najbardziej popularnych aktorów. Para ma razem jedno dziecko: 4-legniego Fryderyka. Przed kilkoma miesiącami para na krótko się rozstała. W tym czasie Misiek wszedł w związek z aktorką Dagmarą Bryzek. Nowa relacje Miśka zakończyła się dwa miesiące temu. Dlaczego?

Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni. Powód rozstania zostawię dla siebie – Dagmara wyjawiła w rozmowie z „Pudelkiem”.

Dodała, że nie żałuje krótkiej relacji ze starszym partnerem:

Trochę stało się to niezależnie ode mnie. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło.

Już po rozstaniu z Dagmarą, Misiek znów wrócił do Marceli. Matka Fryderyka wyjawiła, że to ex-partner pierwszy wyciągnął do niej rękę. Powiedziała Pomponikowi:

Kto mógł wyciągnąć? No Michał! No tak! Na razie nie będę o tym mówiła. Nie mogę więcej powiedzieć. Zrobiłam to dla siebie, bo ja też musze być szczęśliwa. I tym akcentem temat zakończmy.

Od czasu powrotu do siebie, para pozostaje nierozłączna. Marcela towarzyszyła ostatnio Miśkowi w Turcji. Aktor przeszedł tam zabieg przeszczepu włosów, o czym jego dziewczyna opowiedziała na InstaStory. Zdjęcia Miśka po przeszczepie możecie zobaczyć TUTAJ. Trzeba przyznać, że efekt jest zniewalający. Sam pacjent skomentował zabieg w następujących słowach:

Może nie wygląda to dzisiaj zbyt fenomenalnie, ale efekty mają być wspaniałe. (…) Taki zabieg w Polsce kosztuje majątek, a tu dla porównania trzy razy mniej. (…) Przy takim zabiegu stres jest, porty falowały, różne myśli, że Turcja, że to, że bomba wybuchnie, albo że nerkę wytną. Ale nic takiego się nie dzieje.

Uspokoił także, że ma wszystkie narządy na miejscu i nic mu się nie stało:

Żebyście sobie nie myśleli, że gdzieś pod ziemią mnie nie skubali. Nerkę mam. Sprawdzałem. Nie wycięli. Organów nie sprzedali. Zabieg udał się niesamowicie.

Po zabiegu, Misiek i Marcela wrócili do kraju, ale nie na długo. Już po kilku dniach znów wybrali się za granicę. Tym razem wzięli ze sobą małego Fryderyka.

Marcela Leszczak z dziwnym sposobem morsowania. Na czym polega?

Rodzina Koterskich wybrała się tym razem na Teneryfę. Marcela i Misiek na bieżąco relacjonują wycieczkę na InstaStory i Instagramie. Ta pierwsza pokazała, w jaki sposób… „morsuje”. Jej „morsowanie” ogranicza się do wypoczynku przy basenie. Trzeba przyznać, że nikt do tej pory nie wykonywał tej czynności w taki sposób. Sama Marcela kwituje to w ten sposób:

Jedyne morsowanie, na które mogę się zgodzić.

Zdjęcia „morsującej” Marceli możecie zobaczyć w galerii. Część fotek wrzuciła do sieci sama modelka, pozostałe – dodał Misiek. Na zdjęciach zamieszczonych przez parę widać też 4-letniego Fryderyka. Chłopcu udzieliła się wakacyjna atmosfera. Na filmiku udostępnionym przez dumnego tatę tańczy  i wygłupia się on nad taflami basenu.


Marcela Leszczak

Marcela Leszczak "morsuje"

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak "morsuje"

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak "morsuje"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×