Misiek Koterski przeszczepił sobie włosy. Efekty zabiegu pokazał w sieci. Rozpiera go radość

Misiek Koterski

Misiek Koterski

Michał Koterski postanowił poddać się przeszczepowi włosów. W tym celu wyjechał razem z Marcelą Leszczak do kliniki w Stambule. Pokazał się tuż po zabiegu. Zobaczcie zdjęcia. 

Misiek Koterski w ostatnim czasie przechodził sporo zawirowań w życiu prywatnym. Aktor kilka miesięcy temu rozstał się z Marcelą Leszczak, która jest matką jego syna Fryderyka. Para spotykała się ze sobą przez kilka lat i w tym czasie przeżyli wiele kryzysów. Ostatnim razem wydawało się jednak, że ich relacja na dobre dobiegła końca. Modelka nie ukrywała, że jest zraniona, a ojciec jej dziecka zaczął układać sobie życie z dużo młodszą, Dagmarą Bryzek, którą poznał na planie jednego z filmów. To z nią przez jakiś czas pokazywał się na salonach. Ku zaskoczeniu fanów rodzice małego Fryderyka postanowili dać sobie kolejną szansę. Michał i Marcela znowu są razem.

Kilka dni temu zakochani polecieli do słonecznej Turcji. Szybko okazało się, że wyjazd to nie tylko wakacje w ciepły klimacie, ale Michała czeka zabieg, na który przygotowywał się od dłuższego czasu.

Michał Koterski pokazał się fanom po przeszczepie włosów

O tym, że Michał zdecydował się na przeszczep włosów, poinformowała w sieci jego ukochana. Aktor wybrał jedną z klinik w Stambule, a wszystko, co się dzieje, relacjonuje w sieci.

Kochani, przedwczoraj przylecieliśmy do Turcji, bo Michał robi tutaj przeszczep włosów – wyznała Marcela.

Marcela i Michał obiecali, że gdy Michał będzie już po zabiegu, to pochwali się jego efektami. Na samym początku aktor miał opatrunki na głowie, więc nie chciał w nich pozować. Tuż po tym jak zniknęły, postanowił pokazać, jak wygląda.

Może nie wygląda to dzisiaj zbyt fenomenalnie, ale efekty mają być wspaniałe. (…) Taki zabieg w Polsce kosztuje majątek, a tu dla porównania trzy razy mniej. (…) Przy takim zabiegu stres jest, porty falowały, różne myśli, że Turcja, że to, że bomba wybuchnie, albo że nerkę wytną. Ale nic takiego się nie dzieje – relacjonuje.

Uspokoił także, że nadal ma wszystkie narządy i nic złego mu się nie stało. Podróż się opłaciła, bo nie tylko sporo zaoszczędził, ale też odmienił swój wygląd.

Żebyście sobie nie myśleli, że gdzieś pod ziemią mnie nie skubali. Nerkę mam. Sprawdzałem. Nie wycięli. Organów nie sprzedali. Zabieg udał się niesamowicie – mówi na Instagramie.

W galerii możecie zobaczyć efekty zabiegu przeszczepu włosów.


Michał Koterski po przeszczepie włosów

Michał Koterski po przeszczepie włosów

Michał Koterski po przeszczepie włosów

Michał Koterski po przeszczepie włosów

Michał Koterski po przeszczepie włosów

Michał Koterski po przeszczepie włosów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×