Misiek Koterski szykuje się do zabiegu za granicą. Marcela wyjaśnia, co się dzieje: „Michał robi tutaj przeszczep”

Marcela Leszczak i Michał Koterski

Marcela Leszczak i Michał Koterski

Michał Koterski i Marcela Leszczak kilka dni temu wyjechali za granicę. Modelka poinformowała, że jej ukochany szykuje się do przeszczepu. Co się dzieje?

Michał Koterski to aktor doskonale znany widzom. Od wielu lat pojawia się na ekranie i ma za sobą kilka naprawdę kultowych ról. Świetnie czuje się nie tylko w kinowych hitach, ale także w serialach i na deskach teatru. Ogromną sympatię widzów zyskał, pojawiając się w roli zabawnego barmana Kaśki w serialu Pierwsza Miłość. Misiek zgromadził wokół siebie liczną grupę fanów, którzy interesują się nie tylko jego życiem zawodowym, ale także prywatnym, w którym ostatnio całkiem sporo się dzieje.

Od kilku lat jest on związany z Marcelą Leszczak, z którą doczekał się syna Fryderyka. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, którzy jednak przez jakiś czas nie mogli się dogadać. Modelka i aktor przechodzili kilka kryzysów. Ostatnio zdawało się, że rozstali się na dobre. Michał zaczął nawet układać sobie życie u boku sporo młodszej Dagmary Bryzek. Ku zaskoczeniu fanów po kilku miesiącach rozłąki Marcela i Koterski dali sobie kolejną szansę.

Michał Koterski przejdzie przeszczep

Michał i Marcela od kilku tygodni znowu są razem. Zakochani długo nie potwierdzali tej wiadomości, ale po jakimś czasie znowu zaczęli publikować wspólne zdjęcia w social mediach. Pojawili się też, trzymając się za rękę na jednej z branżowych imprez. Teraz na Instagramie chwalą się kadrami ze słonecznej Turcji. Gdy Polskę przykrył śnieg, spakowali walizki i postanowili zmienić klimat na nieco cieplejszy.

Michał Koterski i Marcela Leszczak w Turcji

Michał Koterski i Marcela Leszczak w Turcji

Szybko okazało się, że zakochani nie wybrali się tam jedynie w celach odpoczynku. Marcela tuż po tym, jak dotarli na miejsce, poinformowała, że jej ukochany szykuje się do poważnego zabiegu. Michał zdecydował się na przeszczep włosów, który ma się odbyć właśnie w jednej z klinik w Stambule.

Kochani, przedwczoraj przylecieliśmy do Turcji, bo Michał robi tutaj przeszczep włosów – wyznała Marcela.

Ukochana aktora zapowiedziała, że pochwali się metamorfozą partnera.

Od 11 jest w klinice na kolejnej konsultacji, pierwsza odbywała się w Polsce online. Pokażę wam Misia po 23 – polskiego czasu 21.

Jesteście ciekawi, jak Michał będzie wyglądał po zabiegu? My czekamy na zdjęcia spektakularnych efektów.


Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Michał Koterski i Marcela Leszczak w Turcji

Michał Koterski i Marcela Leszczak w Turcji

Marcela Leszczak, Michał Koterski - Viva Photo Awards 2021

Marcela Leszczak, Michał Koterski - Viva Photo Awards 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×