Szukaj

Dzieci wyprawiły Mandarynie urodziny! Tort od Fabienne robi wrażenie!

Mandaryna, Xavirer, Fabienne

Mandaryna, Xavirer, Fabienne

Mandaryna świętowała 41. urodziny z dziećmi

Mandaryna 12 marca świętowała swoje 41. urodziny. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z dzieciństwa i podzieliła się emocjonalnym wpisem, ale największą niespodziankę sprawiły jej dzieci. Na InstaStory pojawiły się zdjęcia, na których gwiazda zdmuchuje świeczki z fantastycznego tortu. Jak wyglądał? Zobaczcie sami!

Marta Wiśniewska, znana w polskim show-biznesie jako Mandaryna, 12 marca świętowała 41. urodziny. Gwiazda z samego rana pochwaliła się fanom niesamowitym zdjęciem z dzieciństwa oraz emocjonalnym wpisem:

(…) Mogę odważnie iść do przodu drogą, którą sama wybrałam. Mogę być dumna ze swoich niesamowitych dzieci. Niebanalnych, wrażliwych, mądrych, pełnych pasji. Mogę cieszyć się z mnóstwa zrealizowanych marzeń i pomysłów będących jeszcze w poczekalni. (…) Mogę wspominać tatę, najmądrzejszego, najsilniejszego, najodważniejszego mężczyznę, z niebanalnym poczuciem humoru. (…) Mogę spojrzeć w lustro i uśmiechnąć się do kobiety szczęśliwej, która żyje tu i teraz, która może wtulić się w ramiona swojego mężczyzny i czuć luksus bycia sobą #urodziny

Miłość do dzieci bez wątpienia nie jest jednostronna – wystarczy choćby spojrzeć na to, jaką niespodziankę FabienneXavier przygotowali dla swojej mamy. Na InstaStory pojawiły się zdjęcia, na których widać jak rozanielona gwiazda zdmuchuje świeczki z fantastycznego tortu z czekoladową polewą, który dostała od swoich pociech. Na zdjęciach napisano:

Sto lat rodzicielko!

Oby tych sto lat minęło jej w takim samym szczęściu. 🙂

View this post on Instagram

#Mandaryna świętuje 41 urodziny! ???????? Z tej okazji pokazała zdjęcie z dzieciństwa! ???????????? Wszystkiego co najlepsze dla tancerki i więcej hitów na miarę #EveryNight! ✊????✊????✊????

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on

„Musiałam się bronić”. Mandaryna po 15 latach opowiedziała o mrocznych stronach małżeństwa z Michałem Wiśniewskim

„Musiałam się bronić”. Mandaryna po 15 latach opowiedziała o mrocznych stronach małżeństwa z Michałem Wiśniewskim

Okropna kontuzja Mandaryny. Gwiazda hitu „Ev’ry Night” pokazała jak bardzo cierpi


Urodziny Mandaryny 2019

Urodziny Mandaryny 2019

41. urodziny Mandaryny

41. urodziny Mandaryny

Mandaryna dostała na 41. urodziny tort od córki

Mandaryna dostała na 41. urodziny tort od córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×