Małgorzata Socha przygotowuje się do świąt. Bagażnik pełen różności zwiastuje spektakularne dekoracje

Małgorzata Socha - święta

Małgorzata Socha - święta

Małgorzata Socha już przygotowuje się do świąt. Kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem zaopatruje dom w dekoracje. Co pokazała na Instagramie?

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek w naszym kraju. Nie poprzestaje jednak na projektach filmowych i telewizyjnych, ale pojawia się także w reklamach i jest prężnie działającą influencerką.

Niemal codziennie w jej social mediach pojawiają się nowe wpisy. W poniedziałek pokazała przygotowania do świąt.

Małgorzata Socha pokazała przygotowania do świąt

Małgorzata Socha i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, wychowują troje dzieci – w 2013 roku powitali na świecie Zosię, cztery lata później urodziła się Basia. Stanisław dołączył do rodziny w 2018 roku i właśnie niedawno skończył 3 lata. Jakiś czas temu media spekulowały, że aktorka jest w kolejnej ciąży, jednak Małgosia zdementowała te rewelacje.

Aktorka jest w bardzo udanym związku. Swojego męża poznała jako nastolatka.

Jesteśmy bardzo nudnym małżeństwem, bo bardzo zgodnym. Podobają nam się te same rzeczy, podobnie myślimy. Uwielbiamy z Krzysztofem podróżować, blisko i daleko. Swojsko i egzotycznie – mówiła Socha w tygodniku Świat&Ludzie.

W ten sposób stworzyli bardzo szczęśliwą rodzinę. Małgosia od czasu do czasu chwali się na Instagramie zdjęciami z dziećmi, chętnie pokazuje także swój piękny dom. Posiadłość o powierzchni 350 metrów kwadratowych znajduje się w okolicy podwarszawskiej wsi Michałowice. Stoi na działce, której wielkość to aż kilometr kwadratowy.

Nie ma wątpliwości, że Socha bardzo lubi swój dom. Na kilka tygodni przed świętami postanowiła, że czas zabrać się za dekoracje. Pokazała fanom na Instagramie bagażnik samochodu wypełniony po brzegi niezbędnymi rzeczami.

Pierwsze zatowarowanie na Święta. A Wy kiedy zaczynacie przygotowania?? #christmasiscoming #christmaslove #decoration #happyme #smile #selfietime #wintergoals #wintermood #zima #święta #świętabożegonarodzenia #przygotowania #radość – apisała aktorka.


Małgorzata Socha - przygotowania do świąt

Małgorzata Socha - przygotowania do świąt

Małgorzata Socha - przygotowania do świąt

Małgorzata Socha - przygotowania do świąt

Małgorzata Socha - Halloween 2021

Małgorzata Socha - Halloween 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×