Małgorzata Socha oficjalnie o czwartej ciąży. Wreszcie zabrała głos

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży? Aktorka w nowym wywiadzie odniosła się do krążących plotek. Po jej słowach nie można mieć już cienia wątpliwości.

Małgorzata Socha stanowi przykład na to, że życie zawodowe i prywatne mogą iść ze sobą w parze. Pojawia się na planach nowych produkcji, a gdy wraca do domu, skupia się na swoich dzieciach. Nie zapomina o fanach, których co jakiś czas zaprasza do swojego życia prywatnego.

Niedawno opublikowała osobisty wpis na Instagramie i pokazała prezent, który przygotowała dla córki, Zosi. Dziewczynka otrzymała od niej przepiękny, drewniany domek dla lalek. Aktorka zdradziła, że w dzieciństwie marzyła o tym, by dostać podobny:

Czasem tak jest, że prezenty tak wyczekane i wymarzone sprawiają więcej radości dorosłym niż dzieciom. Widzę, że niespodzianka się udała. Zabawa trwała cały dzień i całą noc. Czy Wy też tak macie, że wybieracie dzieciom te prezenty, o których sami kiedyś marzyliście??

Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży? Gwiazda komentuje

Socha razem z mężem Krzysztofem Wiśniewskim wychowuje troje dzieci. W 2013 roku powitali na świecie Zosię. Cztery lata później urodziła się Basia. Z kolei Stanisław urodził się w 2018 roku. Czyżby małżonkowie nie powiedzieli ostatniego słowa w tej kwestii i wkrótce znów zostaną rodzicami?

Pod koniec maja aktorka pojawiła się w Dzień Dobry TVNOpowiadała o kulisach pracy z mamą na planie nowej kampanii reklamowej. Przyznała, że bardzo dobrze im się współpracowało:

Wystąpiłyśmy razem w kampanii. To ona na planie mnie motywowała i korygowała. Czułam się jak w domu w relacji – matka – córka. Byłam tą małą Małgosią.

W momencie, w którym Małgorzata Socha opuściła studio, stanęła twarzą w twarz z fotoreporterami. Postawiła na czerwony sweter, który połączyła z białymi spodniami. Gdy stanęła bokiem do obiektywu, pojawiły się plotki, że gwiazda jest w kolejnej ciąży.

Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży?

Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży?

Aktorka w żartobliwy sposób skomentowała plotki w rozmowie z Party:

Okazuje się, że ja zawsze pozostaję sobą, bo nie wciągam brzucha na zamówienie. A co do czwartej ciąży, to jestem w niej od co najmniej dwóch lat. Jak coś się z niej urodzi, proszę, dajcie mi znać.

Małgorzata Socha w najbliższym czasie nie planuje więc powiększenia rodziny.


Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży?

Małgorzata Socha jest w czwartej ciąży?

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×