Socha wręczyła córce prezent. Wykorzystujemy okazję i zaglądamy do jej pokoju. Zosia ma bardzo przytulne gniazdko

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha wręczyła córce domek dla lalek, o czym poinformowała na Instagramie. Przy okazji pokazała pokój Zosi. Co za stylowe wnętrza!

Małgorzata Socha jest przykładem na to, że kariera może iść w parze z macierzyństwem. Regularnie gości na planach nowych produkcji, gdy wraca do domu spędza czas z dziećmi. Nie zapomina przy tym o swoich fanach, z którymi regularnie dzieli się ciekawostkami z życia prywatnego i zawodowego.

Niedawno pochwaliła się ujęciem z planu serialu BrzydUlagdzie wciela się w postać charyzmatycznej bohaterki Violetty Kubasińskiej. Aktorka pozowała ze łzami w oczach. Ujawniła, że to jej ostatni dzień w roli Violetty. Internauci w komentarzach zaczęli snuć swoje teorie.

Małgorzata Socha pokazała pokój córki. Jak mieszka Zosia?

W poniedziałek gwiazda zdecydowała się na nieco bardziej prywatny wpis. Zaprosiła internautów do pokoju swojej córki, Zosi. Zdradziła, że przygotowała dla niej przepiękny prezent: drewniany domek dla lalek, który dziewczynka dostała w ramach niespodzianki. Gwiazda pochwaliła się zabawką, w opisie podkreśliła, że kiedyś też o takiej marzyła:

Czasem tak jest, że prezenty tak wyczekane i wymarzone sprawiają więcej radości dorosłym niż dzieciom. Widzę, że niespodzianka się udała. Zabawa trwała cały dzień i całą noc. Czy Wy też tak macie, że wybieracie dzieciom te prezenty, o których sami kiedyś marzyliście??

Uwagę przyciąga nie tylko przepiękny domek dla lalek, ale także wystrój pokoju Zosi. Nie brakuje w nim różowych akcentów – takiego koloru jest m.in. koc, który znajduje się na łóżku. W pomieszczeniu mieści się fotel, a także puszysty dywan. Są również zabawki, wśród nich warto wspomnieć o pluszakach. Całość prezentuje się uroczo. Dostrzegli to też fani gwiazdy, którzy w komentarzach piszą:

  • Przepiękny domek, sama bym się nim bawiła.
  • Domek jak domek, ale ten wystrój pokoju. Cudo.
  • Śliczny ten domek dla lalek, śliczne otoczenie i śliczna Ty.

Małgorzata Socha jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Para doczekała się trojga dzieci. Oprócz Zosi wychowują także Barbarę oraz Stasia.


Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×