Małgorzata Socha ze łzami w oczach żegna się planem „BrzydUli”: „Ostatni dzień w roli Violetty”. Fani są niepocieszeni

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha dodała nowe zdjęcie z planu BrzydUli 2. Ze łzami w oczach pożegnała się z rolą Violetty. Co na to internauci?

Małgorzata Socha ponad dziesięć lat temu zagrała w pierwszej części serialu BrzydUlaWcieliła się w postać Violetty Kubasińskiej, zabawnej sekretarki, która w biurze zajmowała się głównie plotkowaniem. Niedawno aktorzy ponownie weszli na plan i nagrywają kontynuacje losów lubianych bohaterów.

Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej i reszcie ekipy. Powiedziała, że czuli niemały stres:

Bardzo się wszyscy denerwowaliśmy. Po pierwsze – czy to się uda? Po drugie – czy mamy dla kogo grać? I czy będziemy w stanie zagrać po 10 latach tych bohaterów. Oczywiście każdy z nas się też zmienił, w związku z tym też ci bohaterowie mają prawo być trochę inni. Ta presja tego, że serial był kultowy, a fani, którzy też czekali na ten serial i żyli przez te 10 lat pierwszą wersją, mam nadzieję, że ostatecznie nie są rozczarowani i to się wszystko jakoś fajnie układa. Ale to był duży stres dla wszystkich. Dla nas dla aktorów, dla reżyserów, tak samo i dla scenarzystów.

Małgorzata Socha żegna się z planem BrzydUli

Socha w piątkowe popołudnie dodała nowe zdjęcie na Instagram. Tym razem pokazała ujęcie z planu serialu BrzydUla. Pozuje ze łzami w oczach. W opisie zdradziła, że to jej ostatni dzień w roli Violetty:

Ostatni dzień na planie zdjęciowym @brzydula.tvn.  Ostatni dzień w roli Violetty!!  I co teraz?

Internauci nie pozostawili jej wpisu bez reakcji. W komentarzach podsuwają pomysły na to, jak może spędzić czas, a także żałują, że nie pojawi się na planie:

  • Katarzyna Zielińska: Teraz to wszystko musisz pooglądać! To zajmie kolejne kilka miesięcy i wyśpij się.
  • Małgosiu ta rola zagrana była przez Ciebie wybitnie! Jesteś bardzo zdolna! Pamiętaj, że jesteś baaardzo utalentowana!
  • Wielka szkoda…  Moja najlepsza postać w serialu z największym talentem wszechczasow!

Jedna z fanek gwiazdy poszła o krok dalej i napisała, że Małgorzata Socha nie żegna się na stałe z obsadą, a jedynie robi sobie krótką przerwę:

Ostatnio na zlocie Julia Kamińska mówiła, że aktorzy mają przerwę teraz , scenarzyści piszą dalej odcinki i wracają grać w czerwcu.

Dociekliwi fani jednak dokładnie wiedzą, że Socha podzieliła się ostatnim dniem na planie serialu przed przerwą i wcale się nie martwią, bo dobrze wiedzą, że serial wraca na anteny jesienią.

Tak, bo dzisiaj ostatnie dzień na planie przed urlopem. Szansa, że to koniec Violetty wynosi moim zdaniem 1%. To chwyt marketingowy, który ma sprawić, że media nagłośnią WIOSENNY finał BrzydUli. Zobaczycie, co będzie działo się na SuperExpressie… ;). Nie dajcie się na to nabrać.

Produkcja jest jedną z ulubionych pozycji wielu widzów i mimo że póki co nie muszą się martwić, że nie zobaczą ulubionych bohaterów po przerwie, to jednak serial zbliża się do końca. Jak podaje zastępca dyrektora programowego TVN Bogdan Czaja w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl, wyniki oglądalności są znakomite, ale historia Uli i Marka musi niebawem dobiec końca.

Nawet gdyby „Brzydula” nadal osiągała bardzo dobre wyniki oglądalności, finał telenoweli odbędzie się najpóźniej w połowie 2022 roku – To nie jest soap jak „Na Wspólnej”, gdzie można dodawać nowe wątki i nowych bohaterów i ciągnąć serial latami. Ta historia była zaplanowana na sto kilkadziesiąt odcinków i nie da się jej rozciągać w nieskończoność. Zobaczymy jakie będą pomysły scenarzystów, jeśli uznamy że jest potencjał do kontynuacji to być może nagramy jeszcze odcinki na pierwsze półrocze 2022 roku – podsumowuje.

Oglądacie nowe odcinki BrzydUli?


Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha w tym samym ubraniu co gwiazda Niani

Małgorzata Socha w tym samym ubraniu co gwiazda Niani

Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli

Małgorzata Socha i Julia Kamińska na planie BrzydUli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×