Do sieci trafiło zdjęcie ze spotkania Małgorzaty Rozenek i Donalda Tuska. To dopiero wstęp do wielkiej politycznej kariery?!

Donald Tusk i Małgorzata Rozenek

Donald Tusk i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek spotkała się z byłym premierem, Donaldem Tuskiem. Ich wspólne zdjęcie trafiło do internetu. Co razem robili? 

Małgorzata Rozenek niegdyś prowadziła program Perfekcyjna pani domu, dzięki czemu zdobyła popularność. Wkrótce z kolei zacznie pracę w Dzień Dobry TVN44-latka nie zajmuje się jednak wyłącznie sprawami związanymi z show-biznesem. Jako matka trzech chłopców, urodzonych dzięki metodzie in vitro, walczy ze stereotypami na temat tej procedury. Ostatnio ostro uderzyła w autora książki do przedmiotu Historia i Teraźniejszość, w której znalazły się dość kontrowersyjne informacje na temat sztucznego zapłodnienia. 

W sobotę piękność dodała zdjęcie z byłym premierem RP, Donaldem Tuskiem, z którym – jak się okazuje – rozmawiała właśnie na temat in vitro.

Donald Tusk i Małgorzata Rozenek. Co wspólnie robili?

W opisie ujęcia napisała, że omawiała kolejne działania i projekty, mające przywrócić potrzebne wsparcie kobietom, walczącym z bezpłodnością.

Jako matka i jako Prezeska @mrm_fundacja działam i szukam sposobów, by pary korzystające z in vitro, ich rodziny, przyjaciele i dzieci dostały wsparcie, należny szacunek i środki, które pozwolą na leczenie i spełnienie marzeń o rodzicielstwie.
Dziękuję Premierowi @donaldtusk za możliwość omówienia kolejnych działań i projektów, które pomogą przywrócić potrzebne wsparcie.  Jestem wdzięczna za zrozumienie, a przede wszystkim merytoryczny dialog, bo to kolejny krok do osiągnięcia tego, o co wspólnie walczymy: przywrócenie refundacji leczenia niepłodności metodą In Vitro – napisała.

Na zakończenie napisała, że in vitro po prostu należy się przyszłym mamom.

In Vitro jest zabiegiem medycznym, In Vitro jest skuteczne, In Vitro jest potrzebne. IN VITRO WAM SIĘ PO PROSTU NALEŻY – podsumowała wpis.

W sekcji komentarzy zaroiło się od głosów wsparcia dla Rozenek i Tuska:

  • Dzięki za Twoje zaangażowanie – napisała Magda Mołek.

  • To jest największe wsparcie jakie można dać rodzicom którzy tak bardzo marzą o dziecku a nie mogą mieć go naturalnie.

  • Dziękuję, ze edukujesz i mówisz głośno o in vitro! Nie można zabrać nadziei ludziom, którzy pragną być rodzicami.

  • Mam nadzieję  że kiedyś wróci refundacja in vitro, żeby każda para, która nie może mieć dzieci miała szansę.

  • Piękne, że Pani stara się wykorzystać swoje możliwości i doświadczenie, aby pomóc Polakom.

  • Wspieram! Sama mam dziecko z in vitro i jestem wdzięczna że medycyna pozwoliła na takie działania. Jestem szczęśliwa bo mam dziecko – pisali internauci.

Co myślicie na temat tej współpracy?


Donald Tusk i Małgorzata Rozenek

Donald Tusk i Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest chora?

Małgorzata Rozenek jest chora?

Donald Tusk z córką

Donald Tusk z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×