Szukaj

Nostalgiczny spacer Ostrowskiej-Królikowskiej. Pisze o łączeniu z niebem. Padły słowa, które rozrywają serce

Malgorzata-Ostrowska

Malgorzata-Ostrowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie. Przy okazji zdobyła się na kilka słów, które przyprawiają o wzruszenie. Wspomina o łączeniu z niebem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wciąż nie podniosła się po tragedii, z jaką przyszło jej się zmierzyć na początku tego roku. W lutym pożegnała swojego ukochanego męża, Pawła Królikowskiego. Zawodowo bardzo utalentowany aktor, którego uwielbiało wielu widzów, zmarł w wieku 58 lat, przegrywając walkę z chorobą neurologiczną.

Śmierć mężczyzny była szokiem zarówno dla przyjaciół, jak i wiernych fanów, którzy od lat śledzili losy Kusego na szklanym ekranie. Aktorka nadal przeżywa ciężki okres żałoby. Na szczęście nie jest osamotniona w swoim bólu. Ma ogromne wsparcie w swoich bliskich. Z pomocą służy jej nie tylko rodzina, ale również wieloletni przyjaciel.

Rolę głowy rodziny przejął Antek Królikowski. Ostrowska-Królikowska nie raz wspominała o tym, że jej najstarszy syn doskonale się sprawdza w nowej funkcji.

Antek bardzo mi pomaga i stoi na wysokości zadania – wyznała aktorka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w ogrodzie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamierzała szybko wrócić do pracy. To miało przynieść jej swojego rodzaju ukojenie, niestety zawodowe plany zostały pokrzyżowane przez pandemię koronawirusa. Mówiła o tym, podczas rozmowy z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman.

Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Aktorka może spędzić więcej czasu z bliskimi. Cieszy się także z otaczającej ją przyrody. Bardzo lubi relaksować się w ogrodzie. Lawenda należy do jej ukochanych kwiatów. Chętnie pozuje z nią na zdjęciach.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcia z plaży

Poza domem można ją także spotkać na plaży. Oczywiście Małgosia unika tłumów i wybiera mniej zatłoczone miejsca. Ostatnio dodała zdjęcie na tle morza. W opisie możemy przeczytać wzruszające słowa o łączeniu się z niebem. Gwiazda ma wrażenie, że przemawiają do niej fale, niosąc ukojenie dla duszy. Po śmierci męża wpis aktorki nabiera symbolicznego znaczenia.

Pusta plaża…. Niebo łączy się z falami, które szepczą językiem ukojenia. Czy też macie wrażenie że fale z wami rozmawiają?

W komentarzach fani pośpieszyli z odpowiedzią:

  • Zawsze uspakajają i nabieram dystansu i spokoju do świata i siebie.
  • Tak Pani Małgosiu, lubię wsłuchiwać się w ich szepty.
  • Nic piękniejszego nad nasz Bałtyk, jestem co roku, uwielbiam tam być, na starość będę tam mieszkać.
  • Zawsze, odkąd pamiętam, słyszałam te głosy, fal, szumiących drzew, wiatru – piszą internauci.

Małgosi życzymy dużo spokoju i ukojenia.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska na plaży

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na plaży

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na plaży

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na plaży

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - Gwiazdy świętują Dzień Dziecka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×