Szukaj

Ostrowska-Królikowska po śmierci męża może liczyć na wsparcie przyjaciela. Pięknie opowiedział o ich relacji

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Ostatnie miesiące były dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej szczególnie trudne. Pod koniec lutego pożegnała męża Pawła Królikowskiego. Na szczęście w trudnym okresie może liczyć na przyjaciela rodziny, który bardzo ją wspiera.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na początku tego roku przeżyła wielką tragedię. Odszedł Paweł Królikowskiego, jej mąż. Zawodowo bardzo utalentowany aktor, którego uwielbiało wielu. Zmarł w wieku 58 lat, przegrywając walkę z chorobą neurologiczną. Wiadomość o jego śmierci była szokiem zarówno dla przyjaciół, jak i wiernych fanów. W ostatniej drodze towarzyszyły tłumy. Cała uroczystość była niezwykle wzniosła i wzruszająca dla każdego.

Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej skończyła 18 lat

Niedawno jedna z córek Królikowskich, Marcelina, obchodziła swoje 18. urodziny. Dumna mama uczciła wejście w dorosłość córki piękną sesją w ogrodzie. Zdjęciami podzieliła się obserwującymi na Instagramie, dodając do posta wzruszające słowa:

Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat …dorosłość. Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie nasza małą Cyśką. Życie toczy się dalej…

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: trudnych chwilach może liczyć na przyjaciela rodziny

Jednak mimo toczącego się nieubłaganie życia, aktorka wciąż zmaga się z trudnymi chwilami towarzyszącymi w czasie żałoby po małżonku. Na szczęście w takich momentach może liczyć na wsparcie bliskiej jej osoby, która zawsze służy pomocą, gdy tylko tego potrzebuje. To ks. Marek Chrzanowski, wieloletni przyjaciel rodziny. Szczególnie blisko był ze zmarłym Pawłem Królikowskim. Nieraz odwiedzał aktorską rodzinę w Zalesiu i tak też robi do dziś.

W magazynie Ludzie i Wiara ksiądz zdradził szczegóły dotyczące relacji rodzinnych:

To było dobre małżeństwo. Pan Bóg dał im piękną miłość i piękną rodzinę – powiedział ksiądz w rozmowie z magazynem.

Z wielkim sentymentem wspomina chwile, kiedy to małżeństwo Królikowskich towarzyszyło mu w ważnych momentach życia. Tak było też podczas rocznicy 25-lecia święceń kapłańskich:

Rozbujali całą imprezę. Były tańce, zabawa. Nawet ja pozwoliłem sobie wyjść na parkiet, chociaż dla mnie to ewenement – opowiadał wzruszony.

Łącząca przyjaźń aktora i duchownego miała na swojej drodze ciężkie momenty. Kilka lat temu kapłan zmagał się z rakiem i to właśnie Paweł Królikowski wspierał go w leczeniu.

Nie wiedziałem, czy z tego wyjdę. Paweł przyjeżdżał do szpitala. Kiedy dobrze się czułem, porywał mnie w jakiegoś spokojne miejsce na Bielanach. Rozmawialiśmy o kobietach, miłości, zdradach, przebaczeniu, małżeństwie, rodzinie, Bogu – zdradził w wywiadzie ksiądz.

Gdy role się odwróciły, i to Paweł walczył z chorobą, ks. Chrzanowski modlił się o cud. Niestety aktor odszedł, a kapłan wciąż wspiera wdowę oraz dzieci. Przedstawił Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej swoją wizję na temat jej zmarłego męża, że ten teraz buszuje w Niebie z głową pełną pomysłów. Dzięki temu doradza Bogu, co należy zrobić, aby na świecie było lepiej.


Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie z Marceliną

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie z Marceliną

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętowała 18. urodziny córki

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętowała 18. urodziny córki

Antek Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Kasia Dąbrowska

Antek Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Kasia Dąbrowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×