Ale piersi! Finał „Big Brothera” należał do Małgorzaty Ohme! Śliczna psycholożka błysnęła skrywanym wcześniej seksapilem!

Małgorzata Ohme piersi

Małgorzata Ohme piersi

Małgorzata Ohme podczas finału Big Brothera zaprezentowała się w kreacji z głębokim dekoltem! Jej piękny biust był największą atrakcją ostatniego odcinka programu. Co za apetyczne kształty!

Co to był za finał! W niedzielnym odcinku Big Brothera ogłoszono zwycięzcę programu. Decyzją widzów główna nagroda trafiła w ręce Madzi Wójcik z Londynu, ale to nie 31-latka była największą atrakcją wieczoru. Uwagę publiczności w studiu i ponad dwóch milionów widzów przed telewizorami przyciągnęła prowadząca show Małgorzata Ohme. Słynna psycholożka błysnęła skrywanym dotąd seksapilem. Jej zachwycający dekolt powalił na kolana całą Polskę!

Chyba nikt, kto w miniony wieczór włączył TVN7, nie przypuszczał, że Ohme na najważniejsze wydanie Big Brothera przygotuje tak zmysłową niespodziankę. Prezenterka poprowadziła wielki finał ubrana lepiej niż większość 20-letnich uczestniczek programu. Ulubienica widzów zaprezentowała swoje wdzięki w czarnej, eleganckiej sukni z bardzo głębokim dekoltem.

Widzowie, gdy tylko zobaczyli atuty Ohme na wizji, zaczęli aktywnie komentować jej ponętny, kształtny i pięknie wyeksponowany biust. Niektórzy stwierdzili, że 40-latka przyćmiła nawet główną prowadzącą show – Agnieszkę Woźniak-Starak, która – choć wyglądała pięknie – odsłoniła tylko lewe ramię i długą nogę.

Fotografie seksownej Ohme prezentujemy w galerii. Widok apetycznego biustu gwiazdy TVN-u wzbudził żywe emocje wśród komentujących finał Big Brothera w internecie, podobnie jak zwycięstwo barwnej Madzi Wójcik. Jednak entuzjazm po zwycięstwie przyjaciółki Julii Wieniawy zapewne wkrótce opadnie, za to biust Małgorzaty zachwyci nas jeszcze nie raz. W końcu przed nami druga edycja kultowego reality-show.

Zobacz: Iza z “Big Brothera” zaskoczyła zadziorną metamorfozą po programie! Teraz to dopiero sexy mamuśka!

Zobacz: Żałoba w “Big Brotherze”! Przed finałem doszło do tragedii!

Zobacz: Stare zdjęcia Oleha z “Big Brothera” w sieci! Tak wyglądał zanim ostro przypakował


Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Małgorzata Ohme na finale Big Brothera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×