Znamy zwycięzcę „Big Brothera”! Madzia, Igor, Radek czy Bartek? Kto wygrał program?

Big Brother kto wygrał?

Big Brother kto wygrał?

Madzia Wójcik wygrała Big Brothera! 31-latka z Londynu pokonała w finale Radka, Bartka i Igora. Sprawdź szczegółowe wyniki głosowania SMS. Jaką nagrodę otrzymała zwyciężczyni reality-show i co wiemy na jej temat?

Wielki finał Big Brothera za nami! Po niespełna trzech miesiącach poznaliśmy zwycięzcę programu, który powrócił na antenę TVN-u po 11 latach. O główną nagrodę, tj. 100 tysięcy złotych i samochód osobowy, walczyło łącznie 21 osób. W decydującej rozgrywce spotkała się czwórka domowników – Madzia, Igor, Radek i Bartek. Większość z nich nawet raz nie była nominowana przez mieszkańców domu Wielkiego Brata.

Po emocjonującym tygodniu, podczas którego widzowie poznali uczestniczkę drugiej edycji (premiera jesienią), pożegnali dwie urocze kury, które zmarły w tragicznych okolicznościach, byli świadkami wypadku Radka i ostrej imprezy w willi naszpikowanej kamerami, do której na jedną noc wrócili byli mieszkańcy, dowiedzieliśmy się, kto wygrał Big Brothera. Decyzją widzów zwyciężczynią pierwszej po długiej przerwie edycji została Madzia Wójcik.

Jestem w takim szoku, że nie wiem, co powiedzieć. (…) Jak był tydzień życia w plemieniu oduczyłam się przez tydzień patrzeć w lustro – wyznała po ogłoszeniu wyników.

Zobacz: Finał “Big Brothera”: Madzia dostała romantyczny prezent od Oleha! Internauci podzieleni jak nigdy!

Wyniki głosowania SMS w finale wyglądały następująco:

 1. Madzia
 2. Bartek
 3. Igor
 4. Radek

Najbliższe dni zwycięzca Big Brothera spędzi na intensywnej promocji siebie i programu. Odwiedzi Dzień Dobry TVN, zawita na konferencję prasową z udziałem dziennikarzy, w tym reportera Jastrząb Post, aż w końcu pojawi się w odcinkach zapowiadających drugą edycję reality-show.

Zobacz: Oleh z “Big Brothera” przed samym finałem poinformował o wielkich zmianach: “Kiedy coś się kończy…”. Czy Madzia jest na to gotowa?

Kim jest Madzia Wójcik, która wygrała Big Brothera?

Madzia Wójcik to bardzo sympatyczna 31-latka pochodząca z Kielc. Jej obecne życie nie jest jednak powiązane z ziemią świętokrzyską. Już w wieku 19 lat postanowiła wyjechać do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności, choć od dziecka wiedziała, że jej prawdziwą pasją jest moda. Dlatego też podjęła decyzję o przeprowadzce do Londynu, gdzie podjęła pracę w jednym ze znanych butików. Traktuje to jednak jako przystanek w swoim życiu – w przyszłości chciałaby bowiem prowadzić sklep z własną kolekcją ubrań! Jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Sama Madzia Wójcik marzy o pokoju i miłości na świecie, a tolerancja jest dla niej kwestią nadrzędną – m.in. z tego powodu przeprowadziła się do Londynu, w którym dyskryminacja jest jej zdaniem o wiele mniejsza niż w Polsce. Dla Madzi Wójcik niezwykle ważny jest jej własny wygląd. Makijaż zajmuje jej od 1 do 2 godzin, a najchętniej uzupełnia go outfitem w odcieniach różu. Ciekawy jest również sposób, w jaki wypowiada się uczestniczka Big Brothera – w rozmowach często używa wstawek z języka angielskiego, tworząc zdania, które jedni uważają za słodkie, inni za irytujące.

W programie Madzia Wójcik dała się poznać jako spokojna i koleżeńska osoba. Nie wchodziła w konflikty, była uśmiechnięta i chętna do rozmów z pozostałymi mieszkańcami Domu Wielkiego Brata. Wielu osobom przeszkadzał jednak, że Magda jest bardzo skupiona na sobie i swoim wyglądzie, a na tym z kolei cierpiało dobro grupy. Rankami, gdy uczestnicy Big Brothera przygotowywali śniadania i porządkowali dom, Magda najchętniej zabierała się do robienia make-upu, co zajmowało jej bardzo wiele czasu. To właśnie stało się dla niektórych pretekstem, aby nominować Magdę Wójcik do opuszczenia Domu Wielkiego Brata w pokoju zwierzeń. Podczas pierwszych nominacji Madzia otrzymała 3 głosy od pozostałych domowników, podobnie typy uczestników Big Brothera rozłożyły się za drugim razem. Ciekawa jest jednak ich argumentacja – zdaniem domowników Madzia nie angażuje się w życie grupy i mało czasu poświęca na porządkowanie i gotowanie. Wójcik sama przyznała, że to prawda, i planuje to zmienić. Jej starania docenili pozostali mieszkańcy Domu Wielkiego Brata, dzięki którym znalazła się w finale programu, a następnie go wygrała. Oprócz 100 tysięcy złotych zdobyła coś jeszcze – uczucie Oleha.

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Kto był w Big Brotherze?

W składzie podstawowym wystąpili:

 • Daniel Barłóg (rezygnacja w trakcie programu)
 • Łukasz Darłak (powrót do programu 2 tyg. po odpadnięciu)
 • Justyna Żak (rezygnacja w trakcie programu)
 • Igor Jakubowski
 • Karolina Wnęk
 • Tomasz Urban
 • Kasia Olek
 • Radosław Palacz
 • Magdalena Wójcik
 • Izabela Mączka
 • Klaudia Marchewka
 • Bartek Boruc
 • Marlena Klimaczyk (rezygnacja w trakcie programu)
 • Oleh Riashentsev
 • Natalia Wróbel
 • Maciej Borowicz (eliminacja za mowę nienawiści), który o miejsce walczył z Agnieszką Raczyńską

W trakcie programu do domu wprowadzili się:

 • Magda Zając
 • Angelika Głaczkowska
 • Jakub Pyśk (eliminacja za mowę nienawiści)
 • Paweł Grigoruk (rezygnacja w trakcie programu)
View this post on Instagram

Wszyscy uczestnicy Big Brother 2019!???????? #bb2019 #wielkibrat #bigbrother #bigbrother2019 #wielkibratpatrzy

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

Big Brother – casting do drugiej edycji

Na początku czerwca TVN7 ogłosiło casting do Big Brothera na jesień 2019. Żeby wziąć udział w programie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie castingbb.tvn.pl, na której znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące uczestnictwa w reality-show.

Zobacz: Iza z “Big Brothera” zaskoczyła zadziorną metamorfozą po programie! Teraz to dopiero sexy mamuśka!

Zobacz: Żałoba w “Big Brotherze”! Przed finałem doszło do tragedii!

Zobacz: Stare zdjęcia Oleha z “Big Brothera” w sieci! Tak wyglądał zanim ostro przypakował


Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×