Żałoba w „Big Brotherze”! Przed finałem doszło do tragedii!

big Brother śmierć

big Brother śmierć

Finał Big Brother’a już w najbliższą niedzielę, tymczasem w domu Wielkiego Brata doszło tragedii! Absolutnie nikt nie spodziewał się czegoś takiego! Zginęły dwie kury. Jedną zagryzł lis, a druga zdechła pod wpływem niewyobrażalnie wysokiej temperatury jaka panowała w kurniku. 

Big Brother powrócił po kilkunastu latach przerwy. Program emitowany w TVN7 okazał się niebywałym sukcesem i – jak już oficjalnie poinformowała stacja – jesienią wyprodukowana zostanie kolejna edycja. Zanim jednak poznamy nowych uczestników, czeka nas jeszcze ostatni odcinek „areny” trwającego sezonu.

Obecnie w domu Wielkiego Brata trwają przygotowania do wielkiego finału. Już w najbliższą niedzielę poznamy zwycięzcę. O tytuł ten walczą: Madzia, Radek, Bartek i Igor. Ich spokój został jednak zaburzony! Okazało się, że zginęło dwóch mieszkańców!

Mowa o kurach: Kawie i Milagros. Pierwszą z nich w okolicach południa brutalnie zagryzł lis. Los drugiej także był dramatyczny. Zamknięta w kurniku Milagros nie wytrzymała wysokiej temperatury i po prostu zdechła.

Jest to bardzo przykra informacja. Finaliści z pewnością bardzo przeżywają to, co stało się dzisiejszego dnia. Najbardziej zapewne Madzia. 30-latka nie ukrywała, że przywiązała się do tych zwierząt i starała się dbać o nie jak najlepiej. Karmiła je, rozmawiała z nimi i zwierzała się ze wszystkich swoich problemów. W ten sposób wypełniała misję jaką w domu zapoczątkowała weganka Justyna Żak.

Wszystko zostanie zapewne pokazane w dzisiejszym odcinku. Tymczasem my z niecierpliwością czekamy na niedzielny finał. Kto wygra i zgarnie 100 tys. złotych? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Big Brother: Znamy finalistów! Aż dwóch uczestników odpadło w półfinale! Co za emocje!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”! Sensacyjne wyznanie tuż przed finałem programu!

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak odgryzła się Małgorzacie Ohme za przekręcenie nazwiska: “Oj jedziesz, jedziesz”


"Big Brother" - Kawa zagryziona przez lisa

"Big Brother" - Milagros nie wytrzymała upałów

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×