Szukaj

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się laurką od synka. Jaś to prawdziwy artysta

Małgorzata Kożuchowska - laurka od Jasia

Małgorzata Kożuchowska - laurka od Jasia

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się laurką, jaka dostała od synka. Jaś to bardzo utalentowany chłopiec. Piękny dowód miłości.

Małgorzata Kożuchowska realizuje się na wielu płaszczyznach, nie tylko jako aktorka, ale także influencerka, żona i mama. Wraz z Bartłomiejem Wróblewskim mają syna, który w tym roku skończył sześć lat. Gwiazda, gdy zaszła w ciążę, bardzo musiała na siebie uważać. Przez pierwsze miesiące nie mogła wychodzić nawet z łóżka. Teraz cieszy się owocem swojego poświęcenia i miłością bezwarunkową, jaką darzy ją Jan.

Chłopiec jest obecny w social mediach mamy, i choć ta nie pokazuje jego twarzy, możemy obserwować, jak pięknie się rozwija, czym pasjonuje i jak rośnie synek gwiazdy. Dumna mama nie mogła nie pochwalić się w sieci laurką, jaką własnoręcznie dla niej przygotował.

Małgorzata Kożuchowska chwali się laurka od synka

Małgorzata każdą wolną chwilę poświęca synkowi. Bawią się razem. Układają klocki, co bardzo lubi Jaś, jak zdradziła kiedyś gwiazda. Spacerują, korzystając ze sprzyjającej aury. Bywa, że staje się modelką swojego dziecka, a maluch ma okazję wykazać się umiejętnościami jako fotograf. Efekty ich wspólnego czasu często lądują na profilu Kożuchowskiej.

W czwartek pojawiło się krótkie wideo, na którym aktorka zaprezentowała laurkę, jaka dostała od swojego synka. Sześciolatek pochwalił się nie lada talentem. Na kartce jest wszystko, co każda mama chciałaby zobaczyć. Wzruszające.

Love – podpisała post.

Internauci są rozczuleni wiadomością, jaką przekazał swojej mamie Jan.

  • Piękna laurka no i fajna pamiątka na lata, widać jak Jaś kocha mocno.
  • Piękna laurka 👍miłość Jasia do mamy szczera i ogromna 👏👏❤️❤️ widać talent.
  • Nieeee no Jaś to kochany chłopczyk!
  • Artysta.
  • Jakie laurki najpiękniejsze ❤️Do dziś trzymam od moich dzieci, a są ju dorosłe.
  • Ja jako matka trzech synów widzę tam bohatera Super zings?
  • Zdolny – piszą.

Od emotikonek z serduszkiem aż czerwono pod postem. Zdaje się, że Małgorzata Kożuchowska awansowała na miano matki roku. Rozczulająca ta laurka od Jasia.


Małgorzata Kożuchowska - laurka od Jasia Małgorzata Kożuchowska - laurka od Jasia
Małgorzata Kożuchowska - laurka od Jasia

Małgorzata Kożuchowska - laurka od Jasia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×