Maja Bohosiewicz wpadła do Polski i wybrała się do fryzjera. Wszystkim pochwaliła się w sieci. Jest efekt Wow!

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz przyleciała do Polski i wybrała się do fryzjera. Gwiazda podzieliła się z fanami efektami metamorfozy. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Maja Bohosiewicz jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. Gwiazda jest doskonale znana widzom ze swoich licznych ról, ale sporą sympatię zawdzięcza wcieleniu w serialu Za marzenia. Zagrała tam młodą studentkę psychologi Zosię Morawiec, a zabawna i rezolutna postać, którą zagrała, szybko zdobyła sympatię widzów. Bohosiewicz oprócz pracy na scenie zajmuje się także innym biznesem. Jest właścicielką własnej marki odzieżowej, która cieszy się sporym zainteresowaniem klientek.

Ostatni rok nie był dla świata zbytni łaskawy, a życie zdominowała pandemia koronawirusa. Od wielu miesięcy Polacy żyją według reżimu sanitarnego i restrykcyjnych obostrzeń wprowadzonych przez rząd. Przez bardzo długi czas większość aktywności była niemożliwa, a liczba osób chorych wzrastała lawinowo. Wraz z nadejściem drugiej fali pandemii, czyli jesienią, sytuacja stała się bardzo poważna. To właśnie wtedy Maja razem z mężem i dziećmi postanowiła przenieść się na jakiś czas na Teneryfę, gdzie udaje jej się żyć z dala od surowych przepisów.

Maja Bohosiewicz wróciła do Polski i wpadła do fryzjera

Maja od kilku miesięcy korzysta z uroków hiszpańskiej wyspy. Cieszy się piękną pogodą oraz obecnością ukochanego męża i dzieci. Sporo czasu spędziła z nią także jej starsza siostra Sonia, która również zabrała rodzinę z dala od ogarniętej pandemią Polski. Okazuje się jednak, że pomimo tego, że małżonkowie mogą pracować zdalnie, to  jednak nie wszystkie sprawy da się załatwić na odległość.

Młodsza z sióstr Bohosiewicz postanowiła przylecieć na kilka dni do kraju, by dopilnować spraw związanych z marką odzieżową. O wszystkim opowiedziała fanom na Instastory. Znalazła także chwilę, by wpaść do ulubionego salonu fryzjerskiego, a efektem metamorfozy pochwaliła się w sieci.

Teneryfa Teneryfą, ale jednak nasza piękna Polska zima – robi wrażenie, choć musiałam porzucić auto blok dalej, bo moje opony okazały się letnie, no i powiem szczerze, że nie pamiętałam, że może być tak nieludzko zimno, choć podobno zimno to było w Białymstoku. Odgruzowałam człowieka u moich ulubionych @hollywoodhairwarsaw i @atelierstylissimo.

Aktorka nie ukrywała nigdy, że bardzo chętnie nosi doczepione pasma, które pozawalają jej zagęścić włosy. Tym razem również na jej głowie zagościły piękne blond fale, a fryzura nabrała świeżego wyglądu.

Jak Wam się podoba Maja w takim wydaniu? My jestesmy zachwyceni.

 


Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×