Maja Bohosieiwcz z dziećmi i mężem na Teneryfie. Córka gwiazdy w centrum uwagi. Nie brakuje porównań do mamy

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz od dłuższego czasu odpoczywa na słonecznej Teneryfie. Gwiazda chętnie chwali się zdjęciami z wyjazdu. Właśnie pokazała całą rodzinę, a fani oszaleli na punkcie jej córki. 

Maja Bohosiewicz to aktorka, która jest doskonale znana widzom z popularnych produkcji telewizyjnych. Na swoim koncie ma sporo ról. Gwiazda spełnia się nie tylko jako artystka, ale także przedsiębiorcza bizneswoman.  W 2018 roku stała się właścicielką własnej marki odzieżowej. Jej ubrania cieszą się sporym zainteresowaniem wśród Polek.

Gwiazda wielką karierę i prowadzenie absorbującego biznesu doskonale umiała połączyć z życiem rodzinnym. Przez wiele lat tworzyła udany, ale nieformalny związek z Tomaszem Kwaśniewskim. Zakochani wspólnie wychowują dwoje dzieci: 4-letniego syna Zacharego oraz 3-letnią córeczkę Leonię. Dwa lata temu rodzice maluchów postanowili w końcu powiedzieć sobie tak. Ich ślub nie odbył się bez niespodzianek, a do samego końca nie było wiadomo, czy nie zostanie odwołany. O wszystkim Maja opowiedziała w programie Izabeli Janachowskiej.

Maja Bohosiewicz z mężem i dziećmi na Teneryfie

Maja jest niezwykle aktywna w social mediach. Gwiazda ma doskonały kontakt ze swoimi obserwatorami i chętnie informuje ich o tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Od kilku tygodni zapracowana aktorka wypoczywa razem ze swoją rodziną na słonecznej Teneryfie. Postanowiła spakować walizki i uciec przed szarą zimą i pandemią, gdzieś gdzie w pełni może wypocząć i cieszyć się wszystkimi atrakcjami.

Zdjęciami z wyjazdu gwiazda chętnie chwali się w sieci. Fani są zachwyceni nie tylko pięknymi widokami, ale także jej uroczymi dziećmi. Na ostatnim zdjęciu całą uwagę skradła jej córeczka Leonia.

Cały świat #rodzina.

Fani skupili wzrok na małej dziewczynce. Twierdzą, że bardzo urosła, a z profilu mocno przypomina sławną mamę. Mała blondynka ubrana w kwiecistą sukienkę zachwyciła internautów:

  • Kiedy ta Twoja Córa tak urosła!
  • Córeczka ma podobny profil do Ciebie. Oczyma wyobraźni widzę tam małą Maję.
  • Jaka córeczka już jest duża. Szok – czytamy w komentarzach.

Chociaż Maja dosyć często pokazuje swoje pociechy w social mediach, to zdecydowanie unika zdjęć, na których można zobaczyć ich twarze. Zawsze odpowiednio kadruje ujęcia, by chronić prywatność maluchów.


Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Maja Bohosiewicz na Teneryfie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×