Maffashion opowiedziała o walce Sebastiana Fabijańskiego z rodzinnymi problemami. Dawno nie była tak szczera

Maffashion o macierzyństwie

Maffashion o macierzyństwie

Maffashion i Sebastian Fabijański bardzo mało mówią o swojej prywatności. Ostatnio aktor zaskoczył bardzo szczerym wyznaniem dotyczącym problemów alkoholowych w jego rodzinie. Teraz Julia skomentowała jego słowa i opowiedziała co nieco o ich związku.

Maffashion to jedna z najsłynniejszych blogerek modowych w kraju. Karierę w show-biznesie robi już od 10 lat. Ma już ugruntowaną pozycję w branży i może nie tylko liczyć na bardzo intratne kontrakty reklamowe. Świetnie układa jej się także w życiu prywatnym. Od jakiegoś czasu spotyka się z aktorem i raperem, Sebastianem Fabijańskim. Para w zeszłym roku doczekała się swojego pierwszego dziecka. Zakochani długo nie informowali o ciąży, a dopiero na kilka dni przed porodem podzielili się w sieci zdjęciami z brzuszkowej sesji przyszłej mamy.

Od kilku już miesięcy są szczęśliwymi rodzicami Bastiana. Chociaż para od czasu do czasu pokazuje syna w social mediach, to raczej nie opowiada o swoim związku i prywatności. Ostatnio sporym zaskoczeniem, był jednak wywiad, którego udzielił Sebastian. Będąc gościem w programie Duży w maluchu, opowiedział o alkoholizmie ojca i swojej terapii z tym związanej oraz o pobycie w szpitalu psychiatrycznym.

Mój ojciec był alkoholikiem. Jedyne, co pozytywne w tym, że był alkoholikiem, to to, że pił w domu. Nie wchodził w cug. Problem alkoholowy w mojej rodzinie jest dosyć powszechny. Ja na szczęście przestałem w ogóle pić. To się wydarzyło bardzo naturalnie – powiedział.

Maffashion o odważnym wyznaniu Sebastiana Fabijańskiego

Maffashion i Sebastian bardzo mało mówili o swoim związku. Długo nie potwierdzali, że są razem i unikali medialnego zgiełku. Próżno też szukać ich wspólnych zdjęć z imprez, czy czerwonego dywanu. W sieci udostępnili zaledwie kilka fotek, ale widać, że ich relacja ma się doskonale. Razem wychowują synka, który jest ich oczkiem w głowie. Tym razem partnerka aktora skomentowała jego bardzo osobiste wyznania.

Chciał rozliczyć się z przeszłością. Wierzy, że jego słowa mogą przydać się innym osobom z rodzin z kłopotami alkoholowymi – mówiła Julia w rozmowie z Party.

Wiadomo, że Sebastian stroni od alkoholu, a swoją uwagę poświęca teraz partnerce i synkowi. Chłopiec całkowicie odmienił jego życie.

Zwariował na punkcie Bastka. Jest totalnie w niego zapatrzony i okazuje mu dużo miłości – zdradziła Maffashion.

W kierunku Julii padło też bardzo trudne pytanie o to, czy nie bała się związku z Sebastianem ze względu na trudną przeszłość i rodzinną skłonność do uzależnień.

To zależy chyba od siły uczucia i charakteru człowieka. Jeden rozstanie się, bo partner miał wypadek i jeździ na wózku, drugi przy nim zostanie. A ja… mam charakter – stwierdziła odważnie Julia.

Sebastiana i Julię połączyło naprawdę silne uczucie, które przezwyciężyło wiele problemów. Teraz razem z synkiem tworzą przepiękną i szczęśliwą rodzinę.


Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion urodziła - Sebstian Fabijański z synkiem

Maffashion urodziła - Sebstian Fabijański z synkiem

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Komentarze

  • Gośćł pisze:

    Człowiek poznaje prawdę o drugim człowieku, nie wtedy gdy jest słodko i super, tylko wtedy kiedy są problemy jest kryzys . Jeszcze jedno , Chcesz poznać człowieka zrób coś wbrew jego woli. Pozdr.

  • Gość piernik pisze:

    Myślę, że mając przy sobie zaradną kobietę mężczyzna artysta ma więcej spokoju psychicznego i może się spełniać zawodowo zupełnie inaczej, niż kiedy dwoje artystów tworzy związek… Życzę im spokoju, szczęścia i cierpliwości, bo życie ma różne odcienie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×