Szukaj

Kalendarz Dżentelmeni 2021: Przystojny Maciej Zakościelny i mistrz MMA kolejnymi gwiazdami

Maciej Zakościelny – Kalendarz Dżentelmeni 2021

Maciej Zakościelny – Kalendarz Dżentelmeni 2021

Kalendarz Dżentelmeni cieszy się coraz większą popularnością. W tej edycji udział wzięło wielu znanych artystów: Maciej Musiał, Przemek Kossakowski oraz Cezary Pazura. I tym razem nie mogło zabraknąć Macieja Zakościelnego, który występował w każdej edycji projektu. W sesji pojawiła się także gwiazda MMA.

Co roku w okresie świątecznym organizowane są akcje charytatywne, mające pomagać podopiecznym wielu fundacji. Niesieni na fali popularności artyści, chętnie angażują się do takich działań. Gdyby nie ich ofiarność i bezinteresowna pomoc, wiele akcji nie doczekałoby się kolejnych edycji. W tym roku gwiazdy, które zostały ambasadorami tego typu działań, poprzez media społecznościowe zachęcają swoich fanów do pomocy potrzebującym.

Tegoroczna edycja Kalendarza Dżentelmeni (kupisz go tutaj) będzie jedną z najciekawszych, jakie dotychczas można było podziwiać. Na kartach kalendarza pojawi się 16. najprzystojniejszych mężczyzn w Polsce. Na 12 stronach znajdą się aż 24 zdjęcia. W tym roku twórcy akcji dali zainteresowanym możliwość wyboru bohatera kolejnego miesiąca. Projekt od lat cieszy się dużą popularnością, a z roku na rok pozwala gromadzić coraz większe fundusze, które przekazywane są na konto kilku fundacji pomagających potrzebującym. Dotychczas zebrano aż 8 milionów złotych. Na Instagramie mogliśmy już podziwiać efekty pierwszych sesji.

Kalendarz Dżentelmeni 2021: Maciej Zakościelny i Jan Błachowicz

Maciej Zakościelny jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawił się w serialu Plebania, w którym wcielił się w rolę Marka Bednarka, jednak największą popularność przyniosła mu rola w filmie Tylko mnie kochaj, w którym zagrał Marka. To wówczas rozkochał w sobie tysiące kobiet. Od lat jego popularność nie słabnie, a producenci filmowi zatrudniają go do ról w największych kinowych hitach.

Artysta od pierwszej edycji wspiera swoim wizerunkiem Kalendarz Dżentelmeni. Organizatorzy przedsięwzięcia przypomnieli, jaki był cel działań dżentelmenów:

@maciej_zakoscielny jest z nami od pierwszej edycji projektu, który zainicjował @patrykwolskimanagement wówczas młody wolontariusz PCK w Bydgoszczy, w 2006 roku znając potrzeby dzieci zaproponował by coś zrobić, by móc kupić dzieciom buty na zimę, bo ich po prostu nie miały. Tak powstał pierwszy cel działań dżentelmenów akcja STOP BOSYM STOPOM, z tego pomysłu, z tej potrzeby, zrodził się Kalendarz Dżentelmeni.

Z uwagi na pandemię koronawirusa, promocja Kalendarza może odbywać się za pomocą social mediów, więc aktor na swoim Instagramie aktywnie zachęca fanów do zakupu Kalendarza:

Kalendarz Dżentelmeni – reaktywacja!
W tej dziwnej rzeczywistości pomoc innym jest jeszcze bardziej potrzebna. Dlatego jeżeli jesteście fanami tej akcji i lubicie przynajmniej jednego z bohaterów @kalendarzdzentelmeni, albo chociaż jego twórców, to wchodźcie na www.lancerto.com i zamawiajcie. Promocyjna sprzedaż PRE ORDER ruszyła od 8.11 i trwać będzie 2tygodnie… a dzięki @inpostpl i darmowej dostawie odbierzecie kalendarz z paczkomatu w dniu premiery.

Maciej Zakościelny dwa miesiące temu został okrzyknięty najprzystojniejszym aktorem, po tym, jak na jaw wyszło, że zmienił fryzurę. Opublikowane właśnie zdjęcia zza kulis powstawania 11. edycji Kalendarza Dżentelmeni tylko to potwierdzają. Elegancki 40-latek czaruje uśmiechem. Przyprószony siwizną zarost dodaje mu męskości. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy.

W Kalendarzu Dżentelmeni 2021 zobaczymy także polskiego zawodnika MMA – Jana Błachowicza. Materiał wideo z udziałem sportowca znajdziecie poniżej.


Maciej Zakościelny, Kalendarz Dżentelmeni 2021Maciej Zakościelny, Kalendarz Dżentelmeni 2021

Maciej Zakościelny, Kalendarz Dżentelmeni 2021

Maciej Zakościelny, Kalendarz Dżentelmeni 2021

Maciej Zakościelny, Kalendarz Dżentelmeni 2021

Maciej Zakościelny, Kalendarz Dżentelmeni 2021

Maciej Zakościelny, Kalendarz Dżentelmeni 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×