„Fakt” alarmuje. Na bajkowych wakacjach Lewandowskich było o krok od tragedii! Mogło zakończyć się nieszczęściem jednej z córeczek. Zdjęcie nie kłamie

Lewandowscy

Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy przebywają z córkami na wakacjach. Wybrali przepiękne Malediwy i chwalą się bajecznymi sesjami. Jedno zdjęcie zaniepokoiło redakcję Faktu, który spekuluje, że niewiele brakowało, a mogłoby zakończyć się nieszczęściem.

Udział polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Katarze był bardziej udany, niż się spodziewano. Po wielu latach nasi wyszli z grupy i w 1/8 zagrali z Francją. To był ich najlepszy mecz i mimo przegranej, zdobyli uznanie kibiców.

Po mundialu pojawiło się kilka nieprzyjemności. Najpierw poszło o rzekomy spór o pieniądze, które miał piłkarzom obiecać Mateusz Morawiecki, a potem wielu oburzyło się tym, że sportowcy nie przylecieli do Polski, gdzie czekali na nich kibice. Do tych spraw odniósł się w wywiadzie kapitan reprezentacji Robert Lewandowski.

To od początku było ustalone, naprawdę wiedzieliśmy, że połowa piłkarzy nie wróci od razu do Polski.Myślę, że tu był jakiś problem komunikacyjny, bo nikt o tym nie zdecydował po ostatnim meczu, tylko zanim w ogóle wyjechaliśmy do Kataru. Choć oczywiście rozczarowanie rozumiem kibiców, którzy czekali na lotnisku – wyjaśnił.

Lewandowski stwierdził, że ktoś nie dopatrzył kwestii przyjazdu kibiców na lotnisko. Dodał, że jest mu bardzo przykro, bo zamiast radości z mundialu, pojawił się niesmak.

Ktoś powinien o tym pomyśleć wcześniej i może udałoby się uniknąć takiej sytuacji. Tak jak powiedziałem wcześniej, kibice też są ofiarami całej tej sytuacji, bo zamiast radości mają aferę. Bardzo mi z tego powodu przykro – mówiła w Przeglądzie Sportowym Onet.

Po zakończeniu udziału w mundialu Robert i jego najbliżsi udali się na Malediwy. Nie żałują swoim fanom zdjęć, ale jedno z ujęć Klary budzi niepokój.

Lewandowscy na Malediwach. Było o włos od tragedii

Obecnie Robert odpoczywa od zgiełku, jaki miał miejsce jeszcze kilka dni temu. Rzem z rodziną cieszy się bajecznymi krajobrazami. Zdjęcia, jakie publikują, są niezwykle piękne. Jednak jedno ujęcie Klary wzbudziło niepokój.

Możemy podziwiać, jak córki pary Klara i Laura beztrosko biegają po plaży, a Ania i Robert okazują sobie czułości i chwalą się wspólnymi treningami. Lewandowscy ubierają swoje pociechy w piękne sukienki. Z tak wystrojonymi córkami wybrali się na rowery. I właśnie zdjęcie starszej z nich może niepokoić, a przynajmniej tak twierdzi Fakt.

Wystarczyła chwila nieuwagi, a zdecydowanie zbyt długa na rowerowe wycieczki sukienka, mogłaby wkręcić się w szprychy kół. A wtedy… upadek na ziemię murowany. […] Po co ryzykować zdarcie kolan? – relacjonuje dziennik w swojej najnowszej publikacji.

Jak twierdzi tabloid, sukienka 5-latki mogła narobić niemało kłopotu. Jazda na rowerze wymaga przecież odpowiedniego stroju. Co prawda dziewczynka była pod doskonałą opieką, lecz warto dmuchać na zimne, zwłaszcza że nie miała na głowie kasku ochronnego.

Na szczęście czujne oko rodziców nie doprowadziło do nieszczęścia. Rodzinie Lewandowskich życzymy pięknego urlopu.


Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Robert Lewandowski na wakacjach z rodziną

Klara Lewandowska na rowerku

Klara Lewandowska na rowerku

Robert Lewandowski i Klara

Robert Lewandowski i Klara

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×