Szukaj

Księżna Kate urodzi czwarte dziecko?! Tabloid ujawnił płeć i datę porodu!

Księżna Kate rodzina, czwarta ciąża

Księżna Kate rodzina, czwarta ciąża

Czwarta ciąża księżnej Kate

Księżna Kate urodzi w 2020 roku? The Sun ujawnia zaskakujące informacje na temat ciąży, daty porodu, a nawet płci czwartego dziecka księżnej Cambridge.

O czwartej ciąży księżnej Kate spekuluje się niemalże od chwili, w której na świat przyszedł książę Louis. Jeszcze kilka dni temu amerykańska prasa brukowa twierdziła, że żona Williama nie zdecyduje się na kolejnego potomka, a wszystko przez poważną ciążową dolegliwość, którą mocno odczuła w trakcie trzech poprzednich ciąż. Zupełnie inne informacje przekazała brytyjska prasa. Według The Sun, Kate jeszcze w tym roku planuje przekazać światu radosną nowinę.

Popularny dziennik spekuluje, że o czwartej ciąży księżnej Kate powinniśmy usłyszeć w drugim półroczu, bowiem przyszła królowa rzekomo planuje powitać na świecie swoje dziecko wiosną 2020 roku. Marzy się jej dziewczynka:

Kate zauważyła więź między Georgem i Charlotte i uważa, że byłoby wspaniale, gdyby Louis miał siostrę w zbliżonym wieku – przyznaje osoba z otoczenia pary.

Podobno Kate chce urodzić kolejne dziecko przed abdykacją królowej Elżbiety II, której miejsce na tronie ma zastąpić książę William:

Prosta prawda jest taka, że Kate uwielbia być w domu, opiekując się swoimi dziećmi. Lubi uczestniczyć w służbowych wystąpieniach i spotykać się z publicznością, ale chce jak najdłużej odkładać na później ciężkie królewskie obowiązki, a bycie mamą daje jej doskonałe wyjście – dodaje informator.

Zanim jednak Kate zajdzie w ciążę, czeka nas poród Meghan Markle. Przypomnijmy, że księżna Sussexu urodzi swoje pierwsze dziecko na przełomie kwietnia i maja.

Pałac Kensington przerażony! Księżna Kate i Meghan Markle padły ofiarą okropnego ataku!

Meghan Markle oraz księżna Kate mają wspólny sekret! Już wiadomo czemu brytyjskie księżne zawsze noszą torebki w lewej ręce! Robiła tak również księżna Diana!

Książę William jak książę Karol?! Media donoszą o zdradzie i „drugiej Camilli”!


Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, książę George - świąteczna kartka rodziny królewskiej 2017

Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte, książę George - świąteczna kartka rodziny królewskiej 2017

Księżna Kate w ciąży na sympozjum w Londynie

Księżna Kate w ciąży na sympozjum w Londynie

Księżna Kate z ciążowym brzuszkiem w niebieskiej sukience Seraphine

Księżna Kate z ciążowym brzuszkiem w niebieskiej sukience Seraphine

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×