Szukaj

Choroba rujnuje marzenia księżnej Kate o czwartym dziecku. Co jej dolega?

Księżna Kate choroba

Księżna Kate choroba

Na co choruje księżna Kate?

Na co choruje księżna Kate? Serwis Today.com poinformował o ewentualnych powodach, dla których księżna Cambridge nie chce zajść w czwartą ciążę. Na jej decyzję może mieć wpływ ciężka ciążowa przypadłość.

Ciąże w rodzinie królewskiej wywołują wielkie poruszenie nie tylko w Wielkiej Brytanii. Obecnie na medialnym świeczniku jest Meghan Markle, która w kwietniu urodzi swoje pierwsze dziecko. Niedawno plotkowano również o czwartej ciąży księżnej Kate, która miała być powodem jej chwilowego usunięcia się w cień. Teraz okazuje się, że żona księcia Williama na razie nie planuje kolejnej ciąży, a wszystko przez jej rzadko spotykaną przypadłość.

Kate początek każdej ciąży przechodziła bardzo źle, zmagając się z dosyć rzadką u ciężarnych chorobą hyperemesis gravidarum – to najcięższa postać występujących w ciąży nudności i wymiotów, schorzenie bardzo utrudniające życie przyszłym matkom. Dolegliwości były tak intensywne, że Kate regularnie odwiedzała szpital, a także musiała zrezygnować z wcześniej zaplanowanych oficjalnych spotkań.

Serwis Today.com porozmawiał z Brytyjkami, które wyznały, że są wdzięczne Kate za głośne mówienie o jej ciążowej przypadłości. Pojawiły się nawet opinie, że żona Williama w ten sposób godnie naśladuje księżną Dianę, która była nazywana „królową ludzkich serc”.

Kate uznała, że teraz chce skupić się na wychowywaniu trójki dzieci. Myśląc o kolejnej ciąży, wie jakim trudnościom musi stawić czoła – informuje Today.com.

Na ten moment Kate zamiast na kolejnych dzieciach skupia się na obecnych. Przypomnijmy, że z Williamem wychowują aż trójkę pociech: księcia George’a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. Najmłodszy z nich na świat przyszedł w zeszłym roku, a jego narodziny były jednym z ważniejszych wydarzeń w rodzinie królewskiej.

Księżna Kate doniosła na syna! Podczas publicznego wystąpienia wyjawiła jego kosmiczny sekret!

Księżna Kate opowiedziała o swoich problemach i zaimponowała Brytyjkom na miarę księżnej Diany!

Księżnej Kate nie wolno samodzielnie decydować o wielu rzeczach, nawet o… manicure! Restrykcje królewskiego protokołu są potworne!

Księżna Kate doniosła na syna! Podczas publicznego wystąpienia wyjawiła jego kosmiczny sekret!


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×