Porażająca prawda o życiu w Pałacu Kensington. Tylko księżna Diana odważyła się o tym powiedzieć

Księżna Diana, pałac Kensington

Księżna Diana, pałac Kensington

Księżna Diana o życiu w Pałacu Kensington

Księżna Diana powiedziała przed śmiercią coś bardzo zaskakującego. Podczas intymnego spotkania z jednym z dziennikarzy w swoim gabinecie, księżna zasugerowała, że życie w rodzinie królewskiej wcale nie jest takie wspaniałe. Jak podsumowała życie w Pałacu Kensington?

O tym, że życie księżnej Diany nie było usłane różami wiedzą wszyscy, którzy choć odrobinę interesują się dziejami rodziny królewskiej. Tragicznie zmarła w wypadku Lady Di nie miała szczęścia w miłości, najlepsze lata zmarnowała na małżeństwo, które nie miało szans przetrwać i była – jak mówił jej brat podczas pogrzebu księżnej – „najbardziej zaszczutą osobą na świecie”. Okazuje się, że życie członkini rodziny królewskiej również jej ciążyło.

Jak wyjawia The Sun, dziennikarz Jeremy Paxman miał okazję spędzić dzień z księżną w 1996 roku. Zaprosiła go do Kensington Palace na lunch, a po posiłku oprowadziła po posiadłości. Jak wspomina:

Powiedziałem: „Jakie to dziwne miejsce. Jest tu tak cicho, chociaż obok znajduje się Kensington High Street. Przypomina trochę więzienie”, a ona odparła:”To nie więzienie, Jeremy. Przypomina raczej przepłaconą wersję Coronation Street [najstarsza opera mydlana na świecie – przyp. red]. Zobacz jak drżą wszystkie te zasłony. Kto chciałby należeć do rodziny królewskiej?” – wyjawił dziennikarz.

To właśnie podczas tego wywiadu padły również słynne słowa księcia Williama, przytoczone przez jego matkę. Młody William miał powiedzieć, że „wcale nie chce być królem”, a jego brat, Harry, skomentował to z dziecięcą rezolutnością:

Jeśli ty nie chcesz tej roboty, ja ją wezmę.

Myślicie, że ich życie naprawdę jest takie bajkowe?

Księżna Diana wcale nie była taka święta. Traktowała księcia Karola jak kukłę do bicia!

Dla księżnej Diany ważniejszy od księcia Karola był inny przystojniak. Upokorzyła go na oczach całego Białego Domu!

Wielki konflikt księcia Karola z królową Elżbietą II. Poszło o ciało księżnej Diany


Księżna Diana w swoim gabinecie w Pałacu Kensington (sesja dla Vogue'a)

Księżna Diana w swoim gabinecie w Pałacu Kensington (sesja dla Vogue'a)

Księżna Diana w sukience w grochy

Księżna Diana w sukience w grochy

Pałac Kensington, kto mieszka, kim są sąsiedzi Kate i Williama?

Pałac Kensington, kto mieszka, kim są sąsiedzi Kate i Williama?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×