Szukaj

Księżna Diana planowała ślub z Dodim Al-Fayedem! Powód jej pośpiechu jest prawdziwą sensacją

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed planowali ślub. Sensacyjne informacje po latach trafiły do mediów. Ujawnił je ksiądz, z którym często rozmawiała księżna Walii.
Księżna Diana, Dodi Al-Fayed

Księżna Diana, Dodi Al-Fayed

Na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżna Diana regularnie pojawiała się w kościele parafialnym St. Mary Abbots w zachodnim Londynie, niedaleko Pałacu Kensington, w którym wówczas mieszkała. W kościele miała zaprzyjaźnionego anglikańskiego kapłana Franka Gelliego. Diana najczęściej wślizgiwała się do niego tylnymi drzwiami przez plebanię i modliła się w ukryciu, by nie zwracać na siebie uwagi innych obecnych.

Księżna Diana i Dodi Al-Fayed planowali ślub

Zaprzyjaźniony kapłan ujawnił, że na kilka dni przed wypadkiem w Paryżu księżna Diana przyszła do niego i zapytała o możliwość zawarcia w kościele małżeństwa między dwiema osobami innej wiary, w tym mężczyzny wyznania muzułmańskiego. Kapłan jest przekonany, że chodziło o nią samą (chrześcijankę) i Dodiego Al-Fayeda (muzułmanina).

Chciała wiedzieć, czy dwie osoby różnych wyznań mogą wziąć ślub kościelny. Powiedziałem jej, że tak, to jest możliwe – zwierzył się Gelli w The Sunday Express.

Kiedy rozmawialiśmy, zadzwonił telefon. Oczywiście był to Dodi. Jej oczy rozbłysły. Odchodząc, zapytała, czy będę w stanie udzielić jej ślubu, kiedy się na to zdecyduje. Jej miłość do niego była oczywista – zapewnia kapłan.

Zobacz: Ostatnie zdjęcia księżnej Diany. Zrobiono je tuż przed tragicznym wypadkiem

Frank Galli wyznał, że księżna Diana zadzwoniła do niego z wakacji, które spędzała z Dodim Al-Fayedem nad Morzem Śródziemnym. Miała powiedzieć, że ma dobre wieści i umówiła się z księdzem na spotkanie w Pałacu Kensington po jej powrocie z wyjazdu. Niestety, kilka dni później zginęła w wypadku w Paryżu.

Jestem pewny, że gdyby Diana i Dodi przeżyli, wzięliby ślub – zakończył.

Diana i Dodi Al-Fayed na wakacjach we Francji

Diana i Dodi Al-Fayed na wakacjach we Francji

Księżna Diana była w ciąży z Dodim Al-Fayedem?

Dziesięć lat temu francuski dziennikarz śledczy Chris Laffaille związany z Paris Match przekonywał, że w chwili śmierci księżna Diana była w dziewiątym lub dziesiątym tygodniu ciąży, jednak… ojcem wcale nie był Dodi Al-Fayed! Dziecko miało być owocem romansu Diany z doktorem Hasnatem Khanem. Były coroner rodziny królewskiej zaprzeczył jednak stanowczo tym doniesieniom i stwierdził, że był przy oględzinach zwłok księżnej i podkreślił, że „brzuch Diany był pusty”.

Zobacz: Księżna Diana była chora psychicznie? Skandaliczne wyznanie terapeuty wstrząsnęły Wielką Brytanią

Laffaille przekonywał, że jeszcze raz prześledził wszystkie dokumenty związane ze śledztwem i wypadkiem i dowody na ciążę Diany miały być twarde i niepodważalne.

We francuskiej prasie doniesienia na temat domniemanej ciąży księżnej Diany w momencie śmierci pojawiły się już 6 lat po wypadku w tunelu w Paryżu. Wówczas dziennikarze zaczęli rozmawiać z francuskimi policjantami, którzy byli na miejscu zdarzenia i dotarli do dokumentacji śledztwa. Nigdy jednak nie przedstawiono na to twardych dowodów.

Czy pośpiech i chęć Diany do zawarcia małżeństwa mogły być powiązane z informacjami o rzekomej ciąży? Po ukazaniu się wywiadu z księdzem i przyjacielem księżnej te sensacyjne insynuacje powróciły na nowo. 22 lata po śmierci księżnej.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi przyłapani w pubie. Od tej strony ich nie znaliśmy


Diana i Dodi Al-Fayed na wakacjach we Francji

Diana i Dodi Al-Fayed na wakacjach we Francji

Diana i Dodi Al-Fayed na wakacjach we Francji

Diana i Dodi Al-Fayed na wakacjach we Francji

Dodi Al Fayed i Diana po raz ostatni razem – zdjęcia z windy

Dodi Al Fayed i Diana po raz ostatni razem – zdjęcia z windy

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Arab lepszy niż polski zdrajca i pijak.

 • Gość pisze:

  Arab jest lepszy od polskiego pijaka i zdrajcy, który wskoczy z każdą do łóżka. Tyle w temacie.

 • An UK pisze:

  BUHAAAAA KSIEZNICZKA BEZ SZKOŁY PO ZNAJOMOSCIACH TATUSIA OPIEKOWAŁA SIE DZIECMI W PRYWATNYM DOMU W LONDYNIE CO ONA BY ROBIŁA GDYBY NIE MIAŁA KAROLA I TEGO ARABKA BYŁA BY NA BENEFICIE ANGIELSKIM …..KSIEZNICZKA BUHAAAAAAAA

 • Ewać pisze:

  Arab ale z klasa to nie fluchting z syri

 • Uk pisze:

  Z Arabem a fuuuuuuuuuuuuu to juz mogła lepiej z cyganem

 • Gość pisze:

  Ksiądz,który zdradza rozmowy….Chyba facet dał mu coś w zamian.

 • Gość pisze:

  Ona była najbardziej nieszczesliwą kobietą jaką widziałam na takim stanowisku.

 • Gość pisze:

  Nawet jeśli była w ciąży to co z tego.Kochala faceta i chciała z nim być. Karol miał swoją Kamile jeszcze jak był z Dianą.

 • Gość pisze:

  Co za bzdury. Wszyscy jej najbliżsi przyjaciele jasno mówili, że Diana nie była w ciąży. Jej były partner Hasnat Khan , przez niektórych z jej najbliższych przyjaciół określany jako ” miłość życia Diany ” , również wyraził wątpliwość, że Diana była w ciąży. Twierdził, że bardzo pilnowała zażywania tabletek antykoncepcyjnych. Za bardzo by się bała skandalu i krytycznych opinii, że matka przyszłego króla urodzi nieslubne dziecko.Dajcie już jej spokój.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×