Szukaj

Książę Harry złamał serca George’owi i Charlotte. Smutne doniesienia z pałacu

Książe Harry

Książe Harry

Harry nagle zniknął z życia dzieci Kate i Williama. George, Charlotte i Louis coraz bardziej nie mogą poradzić sobie z jego nieobecnością w pałacu. Zobaczcie, co donosi brytyjska prasa.

Harry i Meghan opuścili rodzinę królewską w ubiegłym roku. Budują swoje życie w Ameryce, z dala od monarchii. Zostawili na Wyspach Brytyjskich także najbliższych. Książę musiał się liczyć z tym, że dzieci jego brata odczują jego zniknięcie. Osoba, którą kochają i która była częścią ich codzienności, nagle przestała się pojawiać. Tabloidy donoszą, że padają pytania o to, kiedy wujek wróci do domu.

Dzieci Williama i Kate tęsknią za Harrym. Kiedy wujek wróci do domu?

W 2017 roku książę Harry mówił o miłości do swojej bratanicy i bratanka, opisując księcia George’a i księżniczkę Charlotte jako najbardziej niesamowite istoty na świecie. Jego prezenty były legendarne, w tym elektryczny SUV dla siedmiolatka i najwyższej klasy trójkołowiec dla pięciolatki. Nawet książę Louis otrzymał pierwszą edycję Kubusia Puchatka o wartości ponad 10 tysięcy dolarów.

Jednak odkąd Harry poślubił Meghan, powitał syna Archiego i przeniósł się do USA, opuszczając rodzinę, którą kiedyś tak kochał, zabawa dzieci Williama z wujkiem jest tylko odległym wspomnieniem. Informator NOW mówi, że George, który w lipcu kończy osiem lat, zaczął w ostatnich tygodniach wypytywać o Harry’ego.

Jest na tyle dorosły, że pamięta wszystkie niesamowite chwile, jakie spędził z Harrym, ale nie rozumie, dlaczego wujek H musiał się wyprowadzić – mówi członek rodziny królewskiej. – Charlotte wydaje się bardziej zainteresowana tym, gdzie jest Archie. Spotkała go tylko kilka razy, ale zrozumiała, że ​​jest jej kuzynem. Chce, żeby przyszedł i pobawił się z nią.

To łamie serce księciu i księżnej Cambridge:

Cieszą się, że ich dzieci mają siebie nawzajem, ale oboje dorastali z wieloma kuzynami i mają wspaniałe wspomnienia ze wspólnych zabaw, więc są smutni, że ich własne dzieci przegapią to, jeśli Harry i Meghan utrzymają swoje wyobcowanie, zwłaszcza teraz kiedy spodziewają się kolejnego malucha.

Informator zdradził, że George marzy, żeby zobaczyć się z wujkiem. Kate trochę zaczęła martwić się o dzieci:

W tej chwili w ich domu dużo się dzieje. William i Kate borykają się z konsekwencjami oświadczenia Harry’ego i Meghan, które w zasadzie obraziły królową, a hospitalizacja księcia Filipa niepokoi ich wszystkich – mówi. – George i Charlotte są bardzo bystrymi, małymi słuchaczami, a książę Louis także wiele rozumie. Kate obawia się, że dostrzegają napięcie i smutek swoich rodziców.

Księżna patrzy także w przyszłość:

Od dłuższego czasu obawia się, że jej dzieci będą osamotnione w swoim pokoleniu, biorąc pod uwagę, że dzieci Harry’ego nie mają królewskich tytułów. Obciążenie obowiązkami jej trójki, gdy będą starsze, będzie ogromne bez kuzynów, z którymi mogliby się nim dzielić.

Czy Harry zdawał sobie sprawę, że złamie trzy małe serduszka swoim odejściem i długą nieobecnością w domu?


Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Kate i William z dziećmi (Louis, Charlotte i George) w teatrze Palladium

Książę George i księżniczka Charlotte na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Książę George i księżniczka Charlotte na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×