Szukaj

Książę Harry pozywa kolejne tabloidy! Tak ostro jeszcze nie było! O co poszło tym razem?

Książę Harry był podsłuchiwany przez brytyjskie tabloidy. Tak przynajmniej twierdzą reprezentacji rodziny królewskiej, którzy wytaczają kolejne pozwy. Kogo oskarżają tym razem?
Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle całkiem niedawno pozwali Mail on Sunday. Wszystko przed fakt, że dziennikarze opublikowali jeden z prywatnych listów księżnej Sussexu. O całej sytuacji, w oficjalnym oświadczeniu, poinformował brat Williama.

W oficjalnym oświadczeniu podkreślił, że jego żona jest ofiarą tych samych potężnych sił, które przed laty atakowały jego matkę – księżną Dianę, co według wielu doprowadziło do jej tragicznej śmierci. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Zobacz: Wojna! Meghan z Harrym pozwali tabloid i doczekali się mocnej riposty. Wytknięto im niewygodne prawdy

Książę Harry pozywa kolejne tabloidy. Za co tym razem?

Okazuje się, że to niejedyny tabloid, który pozwał Harry. Książę wszczął postępowanie sądowe przeciwko The Sun Daily Mirror. Co tym razem było powodem? Okazuje się, że istnieje podejrzenie, że rodzina królewska była podsłuchiwana przez dziennikarzy.

Kiedy i jak długo? Na temat ten oficjalnie nikt wypowiadać się nie chce. Wiadomo jest jednak, że w sądzie toczona jest sprawa odnośnie nielegalnie przechwytywanych wiadomości z poczty głosowej. O tym, że postępowanie się toczy, potwierdziła w piątek niedawno rzeczniczka prasowa księcia:

Pozew został złożony w imieniu księcia Sussex w Sądzie Najwyższym w związku z nielegalnym przechwytywaniem wiadomości z poczty głosowej.

Zobacz: Książę Harry i Meghan Markle pozwali tabloid! „Straciłem matkę i teraz patrzę, jak…”. O co poszło?

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w meczecie w RPA

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w meczecie w RPA

Chociaż nie znane są szczegóły sprawy, jak donosi Guardian rodzinę królewską mają reprezentować specjaliści w tej dziedzinie. Konkretniej prawnicy z firmy Clintons, która ma na koncie wiele wygranych spraw związanych z włamaniami do telefonów.

Zdaniem dziennikarzy wspomnianej redakcji, prawdopodobnie nie jest badana świeża sprawa, a historia sprzed lat. Pozew ten miał też trafić do sądu kilka dni wcześniej, zanim wszczęto postępowanie przeciwko Mail on Sunday. Jaki ostatecznie będzie finał wspomnianych spraw? O tym z pewnością przekonamy się w najbliższym czasie.

Zobacz: Książę Harry oddał hołd księżnej Dianie podczas wizyty w Afryce. To, co zrobił przejdzie do historii


Książę Harry z dziećmi

Książę Harry z dziećmi

Książę Harry - wycieczka po Afryce

Książę Harry - wycieczka po Afryce

Książę Harry w Afryce w podróży śladami księżnej Diany

Książę Harry w Afryce w podróży śladami księżnej Diany

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×