Szukaj

Książę Harry i Meghan Markle pozwali tabloid! „Straciłem matkę i teraz patrzę, jak…”. O co poszło?

Książę Harry i Meghan Markle pozwali gazetę Mail on Sunday, która opublikowała prywatny list księżnej. "Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych potężnych sił" — czytamy w oświadczeniu wnuka królowej Elżbiety II.
Książę Harry, Meghan Markle i księżna Diana

Książę Harry, Meghan Markle i księżna Diana

Książę Harry i Meghan Markle od momentu, w którym zostali małżeństwem, stali się ulubioną parą brytyjskich tabloidów. Prasa regularnie towarzyszy zakochanym, relacjonując ich służbowe wizyty, oceniając stylizację księżnej. Okazuje się, że w tej lawinie publikacji nie wszystkie przypadły „Sussexom” do gustu.

Zobacz: Meghan Markle w sieciówce upolowała seksowną mini. Studentom z Afryki aż zrobiło się gorąco

Książę Harry i Meghan Markle pozywają tabloid. Za co?

Kilka miesięcy temu Mail on Sunday opublikował jeden z prywatnych listów księżnej Sussexu. Prawdopodobnie chodzi o ten skierowany do jej ojca. Przypomnijmy, że kiedy ujrzał on światło dziennie, błyskawicznie podchwyciły go media na całym świecie. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Okazuje się, że Harry’emu i Meghan tak to się nie spodobało, że postanowili pozwać wspomniany tabloid. O całej sytuacji, w oficjalnym oświadczeniu, poinformował książę. Podkreślił, że jego żona jest ofiarą tych samych potężnych sił, które przed laty atakowały jego matkę – księżną Dianę, co według wielu doprowadziło do jej tragicznej śmierci.

Moja żona stała się jedną z najświeższych ofiar brytyjskiej prasy brukowej, która prowadzi kampanię przeciwko ludziom, bez zastanowienia się nad jej konsekwencjami. Widziałem, co się dzieje, gdy ktoś, kogo kochasz, zostaje upokorzony do tego stopnia, że nie jest już traktowany ani postrzegany jako prawdziwa osoba. Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych potężnych sił – czytamy w komunikacie Harry’ego do mediów.

Zobacz: Meghan Markle w drugiej ciąży? Na najnowszych zdjęciach widać krągłości. Brytyjczycy oszaleli z zachwytu

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w meczecie w RPA

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w meczecie w RPA

Jakie oskarżenia książęta Sussexu wystosowali przeciwko tabloidowi? Na temat ten wypowiedziała się kancelaria prawna Schillings. Prawnicy rodziny królewskiej przyznali, że list został opublikowany w ramach kampanii, która celowo ma uwłaczać księżnej i jej mężowi:

Wszczęliśmy postępowanie w związku z naruszeniem prywatności, naruszeniem praw autorskich i wspomnianym programem medialnym.

Co z tego wyniknie? O tym przekonamy się wkrótce.

Zobacz: Meghan Markle oniemiała na widok prezentu dla Archiego! Docenił go topowy projektant


Książę Harry i Meghan Markle w RPA

Książę Harry i Meghan Markle w RPA

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Meghan Markle, książę Harry i Archie Harrison w Afryce

Duke and Duchess of Sussex

The Duke and Duchess of Sussex on day one of a tour of Africa the listed Nyanga township, to see the Justice Desk initiative

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×