Krzysztof Skiba jest starszy od własnego teścia. „To jest to samo pokolenie”. Zdradził, jak się dogadują

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba

Krzysztof Skiba szczerze o swoich przyszłych teściach. Tata jego wybranki jest od niego młodszy. Jak w takiej sytuacji się ze sobą dogadują?

Krzysztof Skiba (58 l.) to wokalista i autor tekstów zespołu rockowego Big Cyc. Przez lata był w związku małżeńskim z Renatą, pracującą jako lektor greki i łaciny na Uniwersytecie Gdańskim. Para ma razem dwóch synów: Tymoteusza i Tytusa. Jakiś czas temu na jaw wyszło, że Krzysztof i Renata są w separacji, a artysta spotyka się z Karoliną Kempińską. Kobieta jest od niego młodsza o 26 lat.

Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie. U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki – powiedział Krzysztof Skiba Gazecie Wyborczej Trójmiasto, kiedy został zapytany o nową partnerkę.

Również Karolina wielokrotnie dementowała plotki na swój temat. W jednym ze wpisów, które zamieściła w sieci, w ostry sposób odniosła się osób, krytykujących jej związek. Jak przekonuje, zachowanie krytykantów jest po prostu słabe:

Nie wiem czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy kto nas na żywo i widział razem wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić.

Tym razem członek Big Cyc i jego wybranka opowiedzieli co nieco o swoim związku portalowi Gazeta.pl.

Krzysztof Skiba o relacjach z przyszłymi teściami

Naszą uwagę przykuły wyznania Krzysztofa na temat swoich przyszłych teściów. Muzyk zdradził, że ojciec Karoliny jest od niego… młodszy. Nie stanowi to jednak żadnej przeszkody, a wręcz znacznie ułatwia im kontakt.

Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To jest to samo pokolenie co moje, więc się rozumiemy – ujawnił Skiba.

Jego wybranka dodała, że nawet jej babcia go akceptuje:

Również moje babcie akceptują nasz związek.

Podobny stosunek do związku rockmana i modelki ma matka 93-letnia matka tego pierwszego:

Oraz moja 93-letnia mama, która doskonale wie, że bez sensu byłoby pouczać czy grozić palcem 58-letniemu synowi. Jedyne, o co mnie pyta, to czy jestem szczęśliwy.

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować tak wzorowych relacji w ich rodzinach!


Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

Krzysztof Skiba i Karolina

Krzysztof Skiba i Karolina

Krzysztof Skiba i Karolina

Krzysztof Skiba i Karolina

Komentarze

 • No cóż pisze:

  Szanuję to, jak wypowiada się o byłej żonie. Czasem mężczyzna potrafi powiedzieć, że z tą nową to dopiero prawdziwa miłość. A tu naprawdę ładnie powiedziane. Tylko co do różnicy wieku.. to chyba nie ta różnica tak ludzi razi.

 • M.M. pisze:

  Jak na „prawdziwą miłość” strasznie dużo tego ostatnio w internecie i pewien brak klasy w stosunku dla byłej „muzy”

 • Gość pisze:

  Bardzo lubię Pana Skibę więc przemilczę

 • Gość pisze:

  3 jezyki to sobie lize…zadna szanujaca sie kobieta nie zostanie modelka, jakos u facetow jest inny stereotyp, a z babami sie cackaja…Skiba jest brzydki, gruby jak Balawajder i widac, ze laska leci jedynie na jego kase.

 • Gość pisze:

  Żałosne

 • Miłego dnia życzę pisze:

  Kiedy tak patrzę na te słodziutkie zdjęcia, to niestety wiem , że przyjdzie czas na „wymioty”. Czas zauroczenia szybko mija (fizjologia niestety). A wtedy z tego związku nic nie zostanie , bo nie widać żeby tam było coś oprócz tej „słodyczy”. To bezustanne głaskanie Krzysia są tak puste , że aż boli. No i niestety nie przemawia przeze mnie zazdrość, ale raczej żal tych dwojga. Chociaż jeśli im z tym dobrze teraz , to niech korzystają.

 • Gość pisze:

  Jak się kochają to co komu do tego

 • Kumpel pisze:

  Skiba ,nie ciesz się ,jeśli ciebie chce to musi coś z nią być nie tak ,Pewnie strasznie głupia

  • Gość pisze:

   Chcesię wypromować po prostu.gdyby nie był znany nawet by na niego nie spojrzala

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×