Młodszej o 26 lat partnerce Krzysztofa Skiby dopiekły hejterskie komentarze. Modelka przerwała milczenie. Uciszy krytykantów?

Krzysztof Skiba z partnerką

Krzysztof Skiba z partnerką

Partnerka Krzysztofa Skiby przerwała milczenie. Młodsza od muzyka o 26 lat modelka postanowiła odpowiedzieć na krytykę ich związku.

Krzysztof Skiba to żywa legenda polskiej sceny muzycznej, ale też utalentowany pisarz. Kilka tygodni temu ujawnił, że jest w separacji z żoną Renatą, która jest lektorką łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim, a z którą ma dwóch synów, Tymoteusza Tytusa.

Artysta ujawnił, że od roku spotyka się z Karoliną Kempińską, którą, po licznych doniesieniach prasy, postanowił przedstawić swoim fanom na Instagramie.

W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich wyjaśniam: Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku.

Nie ukrywa partnerki, a ich zdjęcia regularnie pojawiają się na Instagramie artysty. Także jego ukochana nie szczędzi fotek.

Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie. U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki – powiedział Krzysztof Skiba Gazecie Wyborczej Trójmiasto, kiedy została zapytany o nową partnerkę.

Wielu osobom nie spodobało się nowe uczucie 58-letniego artysty i wylała się w sieci fala krytyki. Jednym z zarzutów jest to, że Karolina połasiła się na sute konto Skiby. Modelka w końcu nie wytrzymała i odpowiedziała.

Młodsza partnerka Krzysztofa Skiby komentuje nienawistne wpisy na temat związku z muzykiem

Karolina Kempińska w jednym z instagramowych wpisów postanowiła się odnieść do niesympatycznych komentarzy dotyczących jej związku z muzykiem.

Myślę, że nie ma nic bardziej „czystego”, niż uczucie wywodząca się z pięknej przyjaźni i dbania o drugą osobę. […] Kto podchodząc pod 60 zmienia całe swoje wygodne i uporządkowane życie? Do takiej sytuacji dochodzi tylko w obliczu wielkiej miłości – wyjaśniła.

Napisała też, że pracuje w firmie informatycznej i dorabia jako fotomodelka.

[…] na co dzień pracuję w firmie informatycznej, fotomodelingiem tylko dorabiam, sama od zawsze na siebie zarabiam, nigdy nie chciałam być niczyją utrzymanką i nie jestem.

Na koniec zaznaczyła.

To jedyny raz kiedy odpisuje na złośliwości anonimowych ludzi w necie w komentarzach, więcej nie mam zamiaru. Peace and Love.

Z Instagrama Karoliny można też dowiedzieć się, że jest wegetarianką. Zdjęcia z psami pokazują, że jest miłośniczką czworonogów. Są też fotografie z licznych wyjazdów, więc można wnioskować, że jedną z jej pasji jest podróżowanie.

Nie brakuje także romantycznych ujęć ze Skibą…


Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska

Karolina Kempińska

Karolina Kempińska

Karolina Kempińska

Karolina Kempińska

Komentarze

 • Meg pisze:

  Tak wygląda „czystość” XXI wieku. Tylko współczuć…

 • Gość pisze:

  Zabawne jest to, ze on myśli, ze ona go kocha😂😂😂

 • Gość pisze:

  Ja jestem dojrzałą kobieta ale na takiego bym nawet nie spojrzała. Nawet gdyby stał mi na przeciw z dwoma walizkami pełne pieniędzy !!!

 • Gość pisze:

  Ciekawe, że ci starsi panowie wierzą w wielką miłość tych „modelek”, który h setki kręcą się wokół cokolwiek znanycch z mediów. Nie rozumieją ich motywacji,oszukują siebie czy wychodzą z założenia, że na koniec życia coś im się należy….A ta pani to w tej firmie informatycznej jest pewnie programistką. Wystarczy obejrzeć jej zdjęcia 😁
  ..

  cx

 • iza pisze:

  Wielka Miłość…już jeden taki był , nazywał się Zelt :)))))))))

 • Gola ść pisze:

  Wielka miłość :)))))))))))))))) Już jeden taki był i nazywał się Zelt :)))))))))))

 • Gość pisze:

  Naprawdę, nikt jej inny nie chciał? Młoda, zaradna, a wybrała Tabalugę za męża. Ciekawe, czy jsk Skiba zakocha się w młodszej kolejną czystą miłością, też będzie jej bronić?

 • martencja pisze:

  Kaziu…., a nie Krzysiu 🙂 🙂 🙂

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×